גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 20.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.631 +0.304
אירו 4.0954 -0.127
ליש"ט 4.6909 +0.246
100 יין 3.2775 +0.086
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

השר אלי כהן: ישראל מובילה עולמית בתחום טכנולוגיות התחרות

ארבע חברות ישראליות בין המתמודדות הסופיות בתחרות הסטארטאפים של ארגון התיירות העולמי של האו״ם וחברת גלובליה. השר כהן: ״מדובר בהישג משמעותי לחברות מתחום טכנולוגיות התיירות בישראל״
06.12.18 / 12:35
החברות הישראליות יחד עם מזכ״ל ארגון התיירות העולמי, באירוע חצי הגמר בספטמבר.
06.12.18
החברות הישראליות יחד עם מזכ״ל ארגון התיירות העולמי, באירוע חצי הגמר בספטמבר.

אתמול הכריזו המארגנים על עשרת העולים לגמר ובכללן 4 החברות הישראליות. 10 הפיינליסטים יקבלו השתתפות חינם בתערוכת FITUR, אחד האירועים המובילים בתעשיית התיירות, המתקיים מדי שנה במדריד. כמו גם אפשרות לעבוד מול מרכז החדשנות החדש של ארגון התיירות העולמי וגלובליה במדריד, המושק ב-FITUR. שווי הפרס מוערך באלפי יורו לכל חברה. מתוך 10 המועמדות תיבחר לאחר מכן אחת שתוציא לפועל פרויקט עסקי עם חברת ״גלובליה״. התחרות מתקיימת זו הפעם הראשונה.

 

החברות שהגיעו למעמד הגמר הן: REFUNDIT – שמבטיחה לשנות את עולם החזרי המע״מ לתיירים לטובה על ידי מתן יכולת הגשת חשבוניות מהטלפון הנייד, ועל הדרך גם מסייעת לעסקים קטנים לתת החזרים ובכך להתחרות בעסקים הגדולים.

 

PRUVO – חברה המאפשרת לתייר לשפר את מחירי המלון והטיסות שלו, לאחר שכבר ביצע רכישה.

 

SeeVooV – סטארט-אפ המאפשר לתכנן מראש ביקור ביעד תיירותי באמצעות המחשת היעדים לתייר מבעוד מועד ו-Howazit  - אפליקציה המאפשרת תקשורת ישירה בין נותני השירותים לתייר.

 

ליאת שחם, הנספחת הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בספרד: ״ביולי 2018 יזמנו הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה  בספרד ומכון היצוא סמינר בישראל בו הצגנו יחד עם המארגנים את התחרות לחברות, מה שהביא להירשמות החברות מישראל. חמש מתוכן עלו לשלב חצי הגמר, שהתקיים ב-27.9 בבודפשט ביום התיירות העולמי במסגרת אירוע חצי הגמר קיבלו החברות הישראליות חשיפה מאוד משמעותית מול חברי ארגון התיירות העולמי, עליהם נמנים משרדי התיירות של מדינות העולם. כעת יקבלו העולים לגמר חשיפה בתערוכת תיירות בינלאומית והזדמנות לעבוד עם שחקנים חשובים בתחום״.  

 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×