פורום IPL קיים מפגש בנושא מגמות גלובאליות

עשרות משתתפים לקחו חלק במפגש פורום שעסק במגמות גלובאליות, בדגש על האתגרים בתחום ההובלה אווירית. במפגש לקחו חלק בכירים מחברת Virgin Atlantic


12:05 ,25.02.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

פורום IPL וחברת WTA קיימו מפגש מיוחד שעסק במגמות גלובאליות והובלה אווירית של תרופות ומוצרים רפואיים, בהשתתפות לקוחות מתחום הפארמה והציוד הרפואי, משלחים וספקים לוגיסטיים.

 

את המפגש פתחה ג׳מה פרננדו (Jemma Fernando), מחברת Virgin Atlantic, אשר התייחסה לאתגרים המרכזיים העומדים בפני חברות התעופה בתחום ה-Healthcare. פרננדו התייחסה לארבעת האתגרים העיקריים הנוגעים לטיפול במשלוחי פארמה: תשתיות, נהלים, כוח-אדם ורגולציה. כמו כן, התייחסה לפרישת בריטניה מהאיחוד האירופי (Brexit) ולהשפעה על עולם השילוח.

 

לאחריה, הרצה ניצן הדר, מנכ״ל Royal International ישראל, על הנעשה במזרח הרחוק, כולל סקירה עדכנית של הלוגיסטיקה בסין בעידן הקורנה, ועל הצפוי לתעשיית ה-Life science ״ביום שאחרי״.

 

בהמשך, התקיימה הרצאתו של ערן כץ, מנכ״ל חברת SoulMedX על מגמות בעולם ה- Healthcare והשפעתם על שרשרת האספקה. בהרצאה הוסבר כיצד ייצור גלובלי, שחקנים חדשים בתחום וגורמים נוספים, משנים את הלוגיסטיקה בהיבט של הורדת עלויות, צמצום נפחי שילוח, פתרונות הפצה עד הבית ועוד.

 

לסיכום, הציג אלדד גרנות, מנכ״ל Casesense Technologies, אפשרויות לניהול וחיזוי באמצעות בינה מלאכותית (AI), ולצמצום נזקים ותקלות בתהליך השילוח.

 

שי חיימוב, מנהל פורום Israel Pharma & Medical Logistics מסר כי: ״אנו מודים לחברת WTA על שיתוף הפעולה, שמחנו לארח את נציגי Virgin Atlantic. במפגש הצגנו כיצד האירועים האחרונים באזורים גאוגרפיים שונים משפיעים על שרשרת האספקה, אולם נדמה כי השינויים הגדולים עדיין לפנינו״.