שיא משתתפים בוועידה השנתית לניהול שרשרת האספקה לתעשיית ה-Healthcare

כ-500 משתתפים מקרב חברות תרופות, קנאביס, ציוד רפואי וספקי שירותים לוגיסטיים, לקחו חלק בוועידה השנתית של פורום IPL אשר התקיימה אתמול ועסקה באתגרים העכשוויים לאורך השרשרת והשפעתם על תחום הבריאות


12:56 ,21.10.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

במושב הפתיחה השתתפו בכירים מהחברות הגדולות בתחום, בהנחיית לימור תאומים, מנכ״לית חברת IMP. שרון אלון, מנכ״לית מדיסון פארמה, הרצתה על המגמות החמות בתעשייה, אבי בוסקילה, מנכ״ל שראל, סקר את נושא החדשנות בשרשרת האספקה ואורי גת-פלש, מנכ״ל ס.ל.א, סיפר על פרויקט החיסונים וההיערכות הלוגיסטית הייחודית שהלוותה אליו.

 

בהמשך, התקיים פאנל מקצועי אשר התמקד בנושא שרשרת האספקה הגלובאלית והשינויים בתחום הספנות. בפאנל לקחו חלק אליצ׳ה פרנקל, סמנכ״לית שיווק ופיתוח עסקי בנמל חיפה, ניר אבני, מנכ״ל צים ישראל, ויניב ברוך, סמנכ״ל פיתוח עסקי בחברת Pointer. את הפאנל הנחתה רחל ביטון, סמנכ״לית שילוח בחברת Fritz, אשר סקרה את האתגרים העומדים בפני יצואנים ויבואנים בתקופה זו.

 

בהמשך התקיימו מושבים מקצועיים אשר עסקו בנושאים מגוונים, ביניהם, הובלה באמצעות רחפנים, שימוש בבינה מלאכותית ו-Big Data, יצוא קנאביס רפואי ועוד.

 

לצד החלק העיוני הציגו ספקי שירות מובילים את פתרונותיהם לתעשיות הבריאות. כמו כן, נחשף לראשונה קונטיינר אווירי חדש של חברת Envirotainer להטסת תרופות בבקרת טמפרטורה.

 

שי חיימוב מנהל פורום Israel Pharma & Medical Logistics מסר כי: ״אנו שמחים על ההיענות הרבה והנוכחות המרשימה של חברות מהתחום. האירוע היווה הזדמנות מצוינת לפגוש פנים אל פנים עמיתים מהתעשייה, לאחר תקופה ארוכה בה לא היה ניתן לערוך וועידות גדולות. קיום אירועים בתקופה כזו, תוך הקפדה על ההנחיות, מהווה אתגר גדול ואני שמח שעמדנו במשימה בהצלחה״.