גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.67 +0.355
אירו 4.1953 +0.074
ליש"ט 4.7175 +0.308
100 יין 3.3832 -0.012
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברת UPS מכינה את לקוחותיה לקראת המעבר לשער עולמי

יום העיון שנערך עסק בנושאים הנוגעים להיערכות לקראת המערכת, כגון הנפקת כרטיס חכם, ייפוי כוח, גורם כלכלי מאושר ועוד. רונן כהן: ביקוש שיא מצד הלקוחות לימי העיון
17.12.17 / 10:26
חברת UPS מכינה את לקוחותיה לקראת המעבר לשער עולמי
17.12.17
חברת UPS מכינה את לקוחותיה לקראת המעבר לשער עולמי
17.12.17
חברת UPS מכינה את לקוחותיה לקראת המעבר לשער עולמי

ביקוש שיא בקרב יבואנים ביום העיון שנערך על ידי UPS בישראל, לאור עליית מערכת שער עולמי הצפויה ב-14 בינואר 2018. יום העיון שנערך ביקב בנימינה במסגרת UPS Academy עסק בנושאים הנוגעים להיערכות לקראת המערכת, כגון הנפקת כרטיס חכם, ייפוי כוח, גורם כלכלי מאושר, יבואן מאושר, תצהיר יבואן ותהליכים נוספים הכרוכים בשינוי.

 

רונן כהן, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב-UPS בישראל, פתח את יום העיון והסביר למאות המשתתפים את החשיבות בהיערכות נכונה, וכן הציג את המגוון הרחב של פתרונות קורייר ופרייט של UPS, ביניהם: שילוח מטענים באוויר ובים, שילוח תערוכות ופרויקטים מיוחדים, שילוח healthcare, משלוחי e-commerce ועוד. לאחריו עלו אריאל גונן ואברהם כשר, סוכני מכס ומומחים בתחום היבוא וסחר חוץ, אשר הרחיבו בהרצאותיהם אודות הסכמי סחר, חוקיות היבוא ועבודה יעילה יותר ביבוא. אילה וקסלר, סמנכ"לית התפעול של UPS, סיכמה את החידושים הרבים המחוייבים לאור עליית מערכת שער עולמי, ונתנה מענה מקיף לשאלות הרבות של קהל היבואנים.

 

כמו כן, במסגרת יום העיון מאות היבואנים נהנו מהנפקה של כרטיס חכם בעלות מוזלת ומחתימה על טופס ייפוי כוח, ההכרחית לצורך שחרור משלוחים באמצעות סוכן מכס.

 

רונן כהן ציין כי ״מערכת שער עולמי היא רפורמה המחייבת את היבואנים להיערכות מיוחדת בהיבטים שונים, ואנו פה על מנת לתת מענה נרחב ומקיף ליבואנים בכלל וללקוחותינו בפרט, עם סט של כלים הכולל ימי עיון, מדריכים כתובים, סרטוני הסברה וייעוץ פרטני. ביקוש השיא ליום העיון מצביע על כך שהלקוחות רואים חשיבות רבה בהבנת התמורות והשינויים ויישומם בשטח. כחברה הנותנת פתרון לכל סוגי השילוח אנו רואים מחוייבות עליונה להיערכות הלקוחות, להדרכות ולפיתוח פתרונות חדשניים״.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×