גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 20.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.631 +0.304
אירו 4.0954 -0.127
ליש"ט 4.6909 +0.246
100 יין 3.2775 +0.086
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

עיתונות זרה: אמזון תתחרה בחברות הבלדרות

תכנית הפיילוט של אמזון נקראית Amazon Shipping ומטפלת כרגע רק במשלוחי חבילות קטנות בין סוחרים באזור לוס אנג׳לס ואינה כוללת משלוח סופי לבתי הלקוחות
05.12.18 / 09:37
מטוס של אמזון
05.12.18
מטוס של אמזון

אתר החדשות CNBC מדווח כי חברת אמזון מגבירה הילוך בכל הקשור לשירותי ההובלה האווירית שהיא מציעה ורומז כי בכוונת חברת האונליין להתחרות מול חברות בלדרות כגון UPS ו-FedEx עם שירותי פיילוט בהובלה אווירית שהשיקה השנה המוצעים בהנחות תלולות.

 

ריי ברמן, מוכר אמזון שקיבל מאמזון הצעה להצטרף לתכנית, אמר כי תעריפי ההובלה שהוצעו לו על ידי החברה היו נמוכים בכ-50% מאלה שהוצעו לו על ידי חברת UPS. ברמן ציין כי על משלוח קופסאות במשקל 600 ק״ג מהמחסן שלו למרכז ההפצה של אמזון, הוא נדרש לשלם על ידי החברה רק 80 דולר – מחצית מה-160 דולר שביקשה חברת UPS ופחות מ-104 דולר שביקשה חברת FedEx. ״נדהמתי לחלוטין״, אמר ברמן ל-CNBC. ״זה יכול להוות חיסכון אמיתי בתזרים הכולל״.

 

ההנחות העמוקות מצביעות עד כמה חברת אמזון מוכנה ללכת כדי לבנות את בסיס הלקוחות הראשוני שלה שישתמש השירות משלוחים משלה המתחרה ישירות עם FedEx וחברת UPS.

 

אמזון מנסה מזה תקופה להראות כי אין לה כלל שאיפות בתחום השילוח, וטענת כי השירותים שהיא מציעה נועדו רק כדי ״להשלים״ שירותים של שותפים קיימים, אולם התמחור האגרסיבי אותו מציעה אמזון לאחרונה יכול להיות אינדיקציה לכך כי התכניות שלה שונות בתכלית.

 

התכנית שמציעה אמזון נקראית Amazon Shipping וכרגע היא מטפלת רק במשלוחי חבילות קטנות בין סוחרים צד שלישי עם מחסני החברה באזור לוס אנג׳לס ואינה כוללת משלוח סופי לבתי הלקוחות.

 

דוברת אמזון אישרה כי תכנית הפיילוט ממוקדת באזור לוס אנג׳לס וכי היא נועדה לסייע למוכרים להאיץ את משלוחי המלאי שלהם למחסני אמזון לטובת זמינות המוצרים ללקוחות.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×