אוסטריאן איירליינס תוסיף 3 טיסות שבועיות בקו ת"א-וינה

מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל, רולף קולר: הבעת אמון מצד הנהלת קבוצת לופטהנזה לפעילות בישראל


11:47 ,15.01.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה אוסטריאן איירליינס תוסיף החל מחודש יוני 2017 ולמשך עונת הקיץ שלוש טיסות שבועיות בקו תל-אביב - וינה. בכך יעלה מספר הטיסות השבועיות של אוסטריאן איירליינס בישראל ל-17 טיסות.

 

אוסטריאן איירליינס מפעילה 2 טיסות יומיות בקו ת"א - וינה בשעות 06:15 ו-16:10. הטיסות הנוספות ישובצו בימים שני, רביעי ושישי בשעה 13:05 ו-18:35. 

 

מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל, רולף קולר, מסביר כי "הוספת הטיסות בקו ת"א - וינה נובעת מגידול בביקוש של ישראלים לטיסות לוינה ולטיסות המשך ממנה, בייחוד בעונת השיא וחודשי הקיץ. רבים מהנוסעים של אוסטריאן איירליינס ממשיכים איתנו, ועם יתר חברות התעופה של קבוצת לופטהנזה, ליעדים במרכז אמריקה כגון פנמה, יעדים בצפון אמריקה דוגמת ניו יורק, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו וסן חוזה, או יעדים במזרח כגון הונג קונג, שנחאי ובייג'ינג. ללא ספק, הוספת 3 טיסות שבועיות על קו נתב"ג וינה, הינה הבעת אמון מצד הנהלת קבוצת לופטהנזה לפעילות בישראל".

 

קבוצת לופטהנזה המונה את חברות התעופה לופטהנזה, אוסטריאן, SWISS ובריסל איירליינס הינה קבוצת התעופה הזרה המובילה בישראל, המשרתת את ישראל עם מספר הטיסות הגדול ביותר של למעלה מ-70 טיסות שבועיות לנמלי התעופה המרכזיים של אירופה: פרנקפורט, מינכן, ציריך, וינה ובריסל. 

קבוצת לופטהנזה (על כל החברות המונות אותה) מציעה החורף טיסות ל- 255 יעדים ב-101 מדינות. בנוסף מציעה קבוצת לופטהנזה 18,000 טיסות שבועיות נוספות באמצעות טיסות קוד-משותף עם כ-30 שותפים.