אל על: משיקה מענה ללקוחות באמצעות ה- WhatsApp

חברת התעופה השיקה צ׳טבוט היברידי בעל בינה מלאכותית, שביכולתו לתת מענה אוטומטי לפניות מצד לקוחות החברה באמצעות סמס, פייסבוק מסנג׳ר וכעת גם באפילקציית וואטסאפ


12:49 ,03.12.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת אל על הודיעה על השקת שירות חדשני, צ׳טבוט היברידי, המשלב בין יכולות בינה מלאכותית לשיחה אל מול נציג אנושי. השירות מאפשר מענה אוטומטי ללקוחות החברה בנושאים שונים ומגוונים, דרך ערוצי ה- SMS, ה- Facebook Messenger  וכעת גם ב- WhatsApp.

 

השירות החדש, המבוסס על הטכנולוגיה פורצת הדרך של הסטארט אפ הישראלי Service Friend, צפוי להיטמע בחברה באופן הדרגתי. השירות יאפשר ללקוחות החברה להעלות שאלות דרך הצ׳טבוט בערוצים השונים ולקבל מענה מקיף ומהיר, מכל מקום בעולם, באותה נוחות ופשטות המוכרת לכולנו מהתכתבות יום יומית שנעשית במסגרת משפחתית או בין חברים.  

במהלך פיילוט שנעשה בנושא, השירות זכה להצלחה אדירה ושביעות רצון גבוהה מאוד בקרב הלקוחות.

 

בימים אלה, אל על הכריזה על הרחבת שירות הצ׳טבוט גם ל-.WhatsApp למעשה, אל על הינה בין החלוצות בתחום ואחת החברות הראשונות בעולם שמאפשרות להתכתב עמן באמצעות הWhatsApp-, כאשר מדובר בבשורה משמעותית עבור השוק הישראלי.  

 

סמנכ״ל לקוחות ושירות באל על, אמיר רוגובסקי: ״השירות שאנו מציעים דרך סמס, מסנג׳ר ועכשיו גם בוואטסאפ, הינו חלק מן המאמצים שאנו עושים בכל הגזרות שלנו בכדי להוביל בשירות, לספק זמינות גבוהה ללקוחותינו ולאפשר ללקוחותינו גישה נוחה ופשוטה לתקשורת מכל מקום בעולם״.

 

סמנכ״ל דיגיטל ומחשוב, שחר מרקוביץ: ״התנענו תהליך שיביא את אל על לחזית הטכנולוגיה ותאפשר לה להעניק חווית לקוח מצוינת באמצעות מינוף הדיגיטל. אני  גאה מאוד להיות בין החברות הראשונות בארץ ובעולם, המשיקות שירות של בוט המשולב עם נציג אנושי, דבר שיספק מענה מצוין לקהל לקוחותינו בישראל שרבים מהם משתמשים ב- Whatsapp מדי יום״.