היינאן איירליינס מוסיפה טיסה בקו לישראל

מתחילת נובמבר יעמוד מספר הטיסות של חברת התעופה הסינית בקו ישראל-בייג'ינג על ארבע טיסות בשבוע. מנכ"ל החברה בישראל: הביקוש בסין מפתיע לטובה וכך גם ההיענות מצד הנוסע הישראלי


10:02 ,26.09.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

לאור הגידול הניכר בביקוש לטיסות בקו ישראל-בייג'ינג, הן מהצד הסיני והן מהצד הישראלי, חברת התעופה היינאן איירליינס מרחיבה את פעילותה בקו זה ומוסיפה טיסה נוספת שתמריא בכל שבוע ביום שני. הטיסה הנוספת תחל לפעול מתאריך 7.11.16. שעת ההמראה מבייג'ינג תהיה ב-13:10, ונחיתה בנתב"ג ב- 18:25 באותו היום. בהמשך אותו יום, יציאה מנתב"ג ב- 20:25 ונחיתה בבייג'ינג ב-11:50 בשלישי למחרת.

 

חברת התעופה מודיעה בנוסף על השקתו של שירות הסעות חדש בישראל בשם Limo Service לנוסעים הטסים במחלקת עסקים. שירות זה קיים בבייג'ינג ובשאר תחנות החברה בעולם. השירות זמין ללא עלות (עבור 3 מחלקות כירטוס) במחלקת העסקים ובהזמנה מראש. השירות כולל איסוף מנמל התעופה והסעה ליעדים שבין באר שבע בדרום לחיפה בצפון וכן מהם לשדה התעופה. החברה מציעה את השירות גם בנמל התעופה בבייג'ינג בין מגורי הנוסע אל שדה התעופה ובחזרה.

 

לי ליאנג, מנכ"ל היינאן איירליינס ישראל: "הרחבת הפעילות לטיסה נוספת בקו ישראל-בייג'ינג, מהווה הבעת אמון משמעותית של מטה החברה בפעילות בשוק הישראלי. הביקוש בסין מפתיע לטובה וכך גם ההיענות מצד הנוסע הישראלי. אנו בעיצומה של פריחה ביחסי סין וישראל, שבאה לידי ביטוי בגידול הניכר בתנועה בין שתי המדינות וצפויה להימשך. התחרות גוברת ולכן יש צורך להמשיך להתאים את המוצר לצרכי השוק. אנו מקווים כי זוהי סנונית ראשונה להרחבה משמעותית עתידית של פעילותנו בישראל".

 

חברת התעופה היינאן איירליינס (Hainan Airlines) הינה חברת התעופה הפרטית הגדולה ביותר בסין, ומהווה חלק מקבוצת האחזקות HNA. היינאן איירליינס מחזיקה בצי של כ-161 מטוסים וזוכה להכרה בינלאומית גוברת ובדירוגים שונים, כמו דירוג 5 כוכבים של Skytrax. החברה טסה ל- 70 יעדים בתוך סין. ה- Hub המרכזי שלה בבייג'ינג ומספקת קישור מהיר ונוח לטיסות פנים בסין וליעדים בינלאומיים.