וירג׳ין קרגו תפעל בישראל באמצעות סוכנות WTA וסוויספורט

החברה תפעיל טיסה יומית בין נתב״ג ונמל התעופה הית׳רו החל מה-25 בספטמבר עם מטוס איירבוס מדגם A330-300 אשר מסוגל לשאת בבטנו כ-20 טון מטען. דוד צלניק, מנכ״ל סוכנות WTA: המשק הישראלי גמיש ומחפש הזדמנויות יצוא חדשות כל הזמן, ולכן השירות מגיע בעיתוי מושלם


14:15 ,16.07.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת וירג׳ין אטלנטיק קרגו הודיעה כי העניקה את חוזה הטיפול במכירות המטען שלה לפעילות בישראל לסוכנות WTA בראשות דוד צלניק, ולמסוף המטענים של סוויספורט בנתב״ג.

 

החברה, אשר תתחיל להפעיל טיסה יומית בין נתב״ג ונמל התעופה הית׳רו בלונדון ב-25 בספטמבר, תפעיל מטוס איירבוס מדגם A330-300 אשר מסוגל לשאת בבטנו כ-20 טון מטען. נציין כי לחברת וירג׳ין טיסות המשך מלונדון לצפון אמריקה.

 

על פי החוזה, כאמור, סוכנות WTA תהיה אחראית על מכירת המטען הזמין על הטיסה, וחברת סוויספורט תספק את שירותי הטעינה והפריקה של המטען. נציין כי מסוף סוויספורט מספק בנוסף שירותי מטען לחברת דלתא קרגו, שמפעילה ביחד עם וירג׳ין אטלנטיק רשת משותפת, עובדה אשר תרחיב למעשה את פעילות הרשת המשותפת.

 

נזכיר כי מסוף סוויספורט בנתב״ג משתרע על שטח של 21 אלף מ״ר ומצויד באזור מבוקר טמפרטורה, חדרי צינון וכן חדרים המוקדשים לשמירת מטענים יקרי ערך, DGR ובעלי חיים, כמו גם טכנולוגיה המאפשרת בניית מודל מטען יעיל ומעקב אחר משלוחים.

 

קלייר פאלון, מנהלת המכירות האזורית של וירג׳ין אטלנטיק, אמרה: ״אנו רואים הזדמנות צמיחה פנטסטית בישראל ויש לנו שני שותפים מכובדים שמתאימים לנו בצורה מושלמת. אנחנו בטוחים שסוכנות WTA וסוויספורט יעזרו לנו לממש את הפוטנציאל של הנתיב החדש הזה, ויספקו לנו שירות ברמה הגבוהה לה כל לקוח של וירג׳ין אטלנטיק מצפה ומקבל. לרשת המסועפת שאנו מציעים לארה״ב – שוק היצוא הגדול ביותר של ישראל – והמומחיות שלנו בטיפול במטענים כגון תרופות, מטענים יקרי ערך ומשלוחי אקספרס משמעות אחת: יש לנו הצעה טובה מאוד עבור הלקוחות בישראל״.

 

דוד צלניק, מנכ״ל ובעלים סוכנות WTA, ציין כי ״בריטניה וארה״ב הם שווקים חשובים וצומחים עבור חברות בישראל כך שכבר קיימת התרגשות גדולה לרגל הקישור שוירג׳ין אטלנטיק תציע לשוק הזה, כמו גם הציפייה לקבל שירות לקוחות ברמה הגבוהה שחברת וירג׳ין ידועה עבורו. המשק הישראלי גמיש מאוד ומחפש הזדמנויות יצוא חדשות כל הזמן, ולכן העיתוי של השירות היומי החדש של וירג׳ין הוא מושלם. כבר עכשיו יש לקוחות המעוניינים להשתמש בקיבולת המטען הנוספת״.

 

קווין היליארד, מנהל מחלקת תפעול המטענים בויר׳ג׳ין אטלניק, ציין: ״בחרנו בסוויספורט שכן יש להם מתקן מודרני והם משתמשים בטכנולוגיות שתומכות במעקב בזמן אמת של משלוחים וטיסות, כמו גם את היכולת לתמוך בכל מגוון השירותים שוירג׳ין מציעה ללקוחותיה. ההזדמנות לשתף מטענים עם חברת קרגו דלתא גם היתה גורם פקטור משמעותי בהחלטה שלנו שכן הדבר מחזק ביתר שאת את השותפות שלנו ברשת המשותפת״.

 

אורי שוחט, מנכ״ל סוויספורט ישראל, ציין כי ״זהו כבוד גדול להיבחר על ידי חברת וירג׳ין אטלנטיק מטענים, ולספק לה שירותי טעינה ופריקה בתל אביב. אנחנו מחויבים לאיכות גבוהה, רמת שירות והצלחה. אנו מצפים למערכת יחסים ארוכה ומוצלחת ומקווים לתרום ולשאוף לתוצאות מצוינות בשנים הקרובות״.