רויאל ג'ורדניאן מגבירה את טיסות המטען

החברה תוסיף במהלך השנה טיסות שתי טיסות מטען לקו רבת עמון-וינה, שהושק בסוף שנת 2010


00:00 ,18.01.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה המלכותית של ירדן אייר ג'ורדניאן הודיעה על כוונתה להגביר את פעילותה בתחום המטענים על ידי הגברת תדירות טיסות המטען בקו רבת עמון-וינה; עד חודש מאי תתווסף טיסה שנייה בשבוע בקו ובחודש נובמבר יהיו שלוש טיסת מטען בשבוע בקו.

סגן נשיא החברה הירדנית למכירות, מטען ושירותים מועאד' אלמג'אלי מסר שקו המטענים לווינה הושק בסוף שנת 2010 בתדירות של טיסה אחת בשבוע, על מנת לסייע לשיווק מוצרים מירדן באוסטריה ובמדינות מזרח אירופה.

הבכיר הירדני הבהיר כי לאחרונה נרשם שיפור ניכר בהיקף הפעילות בקו, בעיקר בכל הקשור למטענים המגיעים לירדן ממדינות מזרח אירופה. לדבריו, החברה החלה ביישום מדיניות חדשה, בכלל זה מכירת כל יכולת הטסת המטענים של המטוס כבר בווינה. בנוסף עורכת החברה הירדנית בדיקות היתכנות לביצוע טיסות מטען לטריפולי בירת לוב ולערים בנגאזי ומסראתה ולניירובי שבקניה. הוא הוסיף שהחברה בוחנת התאמת מטוסיה ליצוא ירקות, פירות, תרופות ותוצרת אחרת.

עוד מתכננת החברה להקים מחסן לוגיסטי לשירות חברות בלדרות בשדה התעופה על שם המלכה עליה ברבת עמון. המחסן מתוכנן להיפתח בחודש פברואר הבא ויתווסף ל-17,000 מ"ר של מחסני החברה בשדה.

יצוין שהחברה הירדנית חתמה על הסכמי שיתוף פעולה להטסת דואר וחבילות למדינות כמו סוריה, עיראק, הרשות הפלסטינית, הולנד, ספרד, בלגיה, איטליה, אוסטריה, תאילנד והודו. לאחרונה קיבלו שירותי הטסת המטענים של החברה תקן ISO 9001:2008. אלמג'אלי הבהיר שהחברה אחראית על 60% מהיצוא האווירי הירדני ועל 40% מהיבוא לממלכה.