קבוצת מילניום תתקין 250 מערכות בטיחות בצי המשאיות שלה

זהו הסכם מסחרי משמעותי ראשון עבור חברת סייברוואן שמבצעת פיילוטים מול צה״ל, רכבת ישראל וחברת החשמל. במסגרת ההסכם מילניום אף תפעל כמתקין בלעדי של מערכות סייברוואן בתחום המשאיות וכמפיץ בלעדי של המערכת בענף המשאיות


13:52 ,06.10.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת הטכנולוגיה סייברוואן, אשר פיתחה מערכת ייחודית המספקת פתרון לבעיית היסח הדעת בנהיגה כתוצאה משימוש בטלפון סלולרי, הודיעה כי היא קיבלה הזמנה של 250 מערכות SaverOne אשר יותקנו ברכבי הצי של קבוצת מילניום על פני תקופה של 12 חודשים.

 

בנוסף להזמנת 250 המערכות, סייברוואן ומילניום, שנחשבת לאחת לקבוצות הלוגיסטיקה והשירותים הגדולות בישראל, הגיעו להסכמות בדבר שיתוף פעולה ביניהן, לפיהן מילניום תפעל כמתקין בלעדי של מערכות סייברוואן בתחום המשאיות.

 

במסגרת האמור, קבוצת מילניום, שבין השאר מפעילה מוסכים מורשים למותגי המשאיות דאף, מאן ומרצדס תפעל , לצד פעילות המכירות של החברה, להפצת מערכות סייברוואן ללקוחות ענף המשאיות אשר יופנו לחברה לצורך ביצוע הליך המכירה, בתמורה לעמלה שתשולם למילניום בגין כל מערכת סייברוואן שתימכר ללקוחות אלה. כמו כן, תשמש מילניום כמתקין מורשה ובלעדי של מערכות סייברוואן בתחום המשאיות בתמורה לתשלום בגין כל התקנה כאמור. 

 

זהו ההסכם המסחרי הראשון של החברה שכבר ביצעה או נמצאת בשלבי ביצוע, של עשרות פיילוטים בחברות וארגונים גדולים וביניהם: צה״ל, רכבת ישראל, חברת החשמל, תנובה, צ׳מפיון מוטורס, פרונרי ישראל, חברת R&D ועוד.

 

אורי גלבוע, מנכ״ל סייברוואן, בירך על ההסכם ומסר כי: ״אנחנו גאים לחתום על הסכם מסחרי ראשון עם קבוצת מילניום, שהחליטה להרחיב את התקנת המערכת ל-250 משאיות, לאחר הפיילוט המוצלח שביצענו במשאיות החברה. ההשקעה הגדולה של חברת מילניום בבטיחות בדרכים אינה מובנית מאליה והיא ראויה לכל שבח. אני מאמין כי בשבועות הקרובים נראה חברות גדולות נוספות שילכו בעקבותיה״.

 

מערכת סייברוואן נועדה לתת מענה לבעיית היסח הדעת של נהגים העושים שימוש באפליקציות שונות במכשיר הנייד במהלך נהיגה ומסכנים את משתמשי הכביש. טכנולוגיית החברה מונעת היסח הדעת על ידי מניעת גישה ליישומים שונים במכשיר ואינה מצריכה שיתוף פעולה של הנהג תוך שהיא מייצרת סביבת נהיגה שקטה ובטוחה.