בעקבות מכרז עם הרכבת: נקסטקום תקים אתרי תקשורת עבור מוטורולה

נקסטקום תתכנן ותקים למעלה מ-100 אתרי תקשורת עבור מוטורולה בגין מכרז של רכבת ישראל בהיקף כולל משוער של 21 מיליון שקל. על פי הערכת החברה הפרויקט יושלם תוך 4-5 שנים


14:07 ,20.12.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נקסטקום העוסקת בתכנון, הקמה ותחזוקה של תשתיות ופתרונות בתחומי התקשורת והאנרגיה המתחדשת, הודיעה על חתימת הסכם קבלנות משנה עם חברת מוטורולה סולושנס ישראל. מוטורולה סולושנס ישראל זכתה במכרז של רכבת ישראל, לביצוע שירותי תכנון, אספקה, הקמה, הפעלה, התקנה ותחזוקה של מערכתGSM-R  לאורך קווי ותוואי מסילת רכבת ישראל.

 

חברת נקסטקום תבצע במסגרת הפרויקט את התכנון, הרישוי וההקמה של למעלה מ-100 אתרי תקשורת ועבודות הנדסה אזרחית באתרים בתמורה מצטברת בגין חלקה שעשוי להגיע לסך משוער כולל של כ-21 מיליון שקל.

 

העבודות בפרויקט תתבצענה בהתאם לביצוע בפועל של הזמנות שיתקבלו מצד מוטורולה והתשלום יבוצע בהתאם לאבני הדרך שהוגדרו בהסכם עבור כל הזמנת עבודה.

 

להערכת החברה, משך הזמן הדרוש להשלמת הפרויקט בכללותו עומד על כ-4-5 שנים מיום החתימה על ההסכם.

 

גיא ישראלי, מנכ״ל נקסטקום, אמר כי ״אנו שמחים לדווח על הסכם אסטרטגי נוסף עם חברת מוטורולה עבור רכבת ישראל. הסכם זה מהווה אבן דרך נוספת בהרחבת פעילותה של נקסטקום בתחום התשתיות והתקשורת״.

 

קבוצת נקסטקום מובילה ומתמחה בתכנון, הקמה ותחזוקה של פרויקטים בתחומי תקשורת, מולטימדיה, אנרגיה וגז טבעי והיא מונה כ-350 עובדים עם 15 סניפים בפריסה ארצית.