חברת NESS תספק שירותי טכנולוגיה ודיגיטל לחברת נתיבי ישראל

היקף הפרויקט עומד על כ-320 מיליון שקל לתקופה של 8 שנים. NESS נבחרה לספק את שירותי הדיגיטל והטכנולוגיה החדשניים במטרה לממש את חזון התחבורה החכמה שמובילה חברת נתיבי ישראל


09:53 ,26.07.2022 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת NESS מקבוצת חילן זכתה במכרז רחב היקף לאספקת שירותי טכנולוגיה ודיגיטל עבור חברת נתיבי ישראל. NESS תספק שירותי מחשוב, דיגיטל וטכנולוגיה בהיקפים נרחבים, הכוללים שירותי פיתוח ודיגיטל מתקדמים בעולמות ה-SAP, פיתוח יישומים מתקדמים, פתרונות Data & Analytics ועוד. עשרות עובדי נס יספקו את השירותים לעובדי, קבלני וספקי החברה ולכלל ציבור משתמשי הדרך. חברת נתיבי ישראל מיישמת כבר היום שורה של פתרונות חדשניים בתחומים טכנולוגיים שונים זאת כחלק משיפור תהליכים פנים חברתיים עבור משתמשי הדרך.

 

פעילותה ושירותיה של NESS יאפשרו לחברת נתיבי ישראל להתמקד בהמשך פיתוח וקידום חזונה בעולם התחבורה החכמה בישראל וזאת באמצעות אימוץ פתרונות מתקדמים בעולמות ה-IOT , DATA, ANALYTICS וה-DIGITAL, תוך שיפור רמת השרות למשתמשי הארגון. פתרונות אלו יסייעו  לנתיבי ישראל להמשיך לפעול בתהליכי השקיפות, הנגישות, זיהוי וטיפול בבעיות בזמן אמת, פיתוח תשתיות חכמות ויכולות ניתוח נתונים מתקדמת.

 

גיא דנציג, משנה למנכ״ל NESS, אמר: ״גאים לקחת חלק משמעותי במימוש החזון הדיגיטלי לתחבורה חכמה של נתיבי ישראל, מטרה אליה אנו מחויבים כחלק מהשותפות העסקית ארוכת השנים בין החברות. בתקופה בה הטרנספורמציה הדיגיטלית הינה מכפיל כח ומקדם ערך, אנחנו שמחים על הזכות לספק יכולות המבוססות על ניסיון עצום ומומחיות רבת שנים. מגוון הפתרונות של NESS יאפשרו לנו לנהל ולתפעל את הפרויקט וכן להציע מעטפת שירותים חדשניים, תוך מתן מענה מהיר ויעיל לכל צרכי נתיבי ישראל ולקוחותיה״.

 

אילונה ברוטמן, CIO בנתיבי ישראל: ״הטכנולוגיה ומערכות המחשוב בחברת נתיבי ישראל מהוות נדבך מרכזי בפעילות העסקית של החברה והם האמצעי למימוש החזון הדיגיטלי של הארגון. NESS נבחרה בתהליך קפדני בו זכתה לציון הגבוה ביותר במכרז שקיימנו ואין לנו ספק כי הפעילות המשותפת תחזק משמעותית את יכולותינו הדיגיטליות ובכך גם את השירות הניתן למיליוני הישראלים הנעים בדרכים מדי יום״.