המבורג סוד משנה מבנה שירות Trident

במסגרת השינויים מטענים מ/ אל אירופה – ניו זילנד/ אוסטרליה יקבלו שירות באמצעות נמל ההאב של החברה בקרטג'נה. השינויים יתרמו לשיפור בתדירות וזמני הובלה מהירים


00:00 ,02.04.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

במסגרת השינויים מטענים מ/ אל אירופה – ניו זילנד/ אוסטרליה יקבלו שירות באמצעות נמל ההאב של החברה בקרטג'נה. השינויים יתרמו לשיפור בתדירות וזמני הובלה מהירים
 
חברת המבורג סוד, המיוצגת בישראל על ידי סוכנות א.מ.א סוכנויות ים מאוגדות, הודיעה כי היא משנה את מבנה שירות Trident, וזאת בתגובה לתנאי השוק המשתנים. השינויים מיועדים להוזיל את עלויות תפעול הקו.
 
מטענים מ/ אל אירופה – ניו זילנד/ אוסטרליה יקבלו שירות באמצעות נמל ההאב של החברה בקרטג'נה (Cartegena) אשר בקולומביה עם קשרי שטעון מותאים שיפעלו 3 פעמים בשבוי אל / מ צפון אירופה.
 
מהחברה נמסר כי מלבד השיפור בתדירות וזמני הובלה מהירים, הקונספט החדש יגדיל למעשה את כיסוי החברה בנמלי אירופה עם פקידה בנמלים הבאים: רוטרדם (הולנד), טילבורי (בריטניה), המבורג (גרמניה), אנטוורפן (בלגיה) ולה-האברה (צרפת).
 
שירות השטעון נבנה במיוחד כך שההקצאות עבור אוסטרליה וניו זילנד מנמלי צפון אירופה יקבלו עדיפות עליונה בכל זמן.
 
השירות שחברת המבורג סוד הקימה במערך הטרנס אטלנטי ימשיך להיות מופעל על ידי ארבע אוניות בעלות קיבולת מתאימה על מנת לכסות את שווקי היעד.
 
סבב הפקידה החדש של השירות הינו כדלקמן:
 
Tilbury – Bremerhaven – Antwerp – Philadelphia – New York – Savannah – Tilbury
 
מהחברה נמסר עוד כי השינויים נעשו על מנת להבטיח כי המבורג סוד תמשיך לספק שירות איכותי בשוק הטרנס –אטלנטי ותוריד בהתאמה נפחים לאור הירידה החדה בנפח הסחורות המשונעות בקו זה.
 
מהחברה נמסר עוד כי השירות בין החוף המזרחי של ארה"ב לבין ניו זילנד/ אוסטרליה ימשיך במתכונתו ויתופעל בשיתוף פעולה עם חברת מארסק ליין כשהוא מפעיל 9 אוניות בנפח קיבולת מינימלי של 2,800 TEU וכן כ-530 מכולות קירור.
 
פקידות בנמל ההאב בקרטג'נה (Cartegena) יתווספו בדרך דרומה וצפונה, וזאת על מנת לבצע קישור לרשת המסועפת של החברה וכן לקשר עם שירות ההובלה בקירור למפרץ ארה"ב, החוף המזרחי של ארה"ב, מקסיקו, מרכז אמריקה והקאריביים וכיום גם – אירופה.
 
מהחברה נמסר כי השינויים הללו ייכנסו לתוקף החל מחודש מאי הקרוב ויתבצעו כמעט ללא הפרעה לפעילות הקווים הנוכחית.