לראשונה: מיינרום ליין לוגיסטיקה תוביל מכולות לבולגריה על הדנובה

החברה מציעה שירותי הובלה מנמל קונסטנזה ברומניה לסופיה בבולגריה כאשר המכולות מובלות באמצעות הדנובה לנמל סבישטוב ומשם במשאיות לסופיה


00:00 ,24.11.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה מציעה שירותי הובלה מנמל קונסטנזה ברומניה לסופיה בבולגריה כאשר המכולות מובלות באמצעות הדנובה לנמל סבישטוב ומשם במשאיות לסופיה
 
חברת מיינרום ליין תחל להפעיל שירותי הובלה ימי על הדנובה בין נמל קונסטנזה ברומניה לבין נמל סבישטוב בבולגריה על הדנובה. השירות יעניק שירותי תובלה למכולות בדרכן לסופיה בבולגריה אשר עד כה הובלו באמצעות פידרים מנמל קונסטנזה לנמל וורנה ומשם במשאיות, שנעו על היבשה מרחק של 450 ק"מ לסופיה, בירת בולגריה.
 
בשיחה שערכה מערכת port2port עם יוסי לחמני, מנכ"ל מיינרום ליין לוגיסטיקה, הוא ציין כי השירות החדש נועד להעניק ללקוחות שירות מהיר זול יותר, וכן "ירוק" יותר. "השירות החדש יקצר את הדרך ביבשה, יוזיל את השירות ואנחנו גם נתרום לאוויר נקי יותר בשל העובדה שהמשאיות שעובדות בשירותנו נוסעות מרחקים קצרים יותר"
 
לחמני ציין כי השירות החדש, אשר יציע הובלה יבשתית מנמל סבישטוב לסופיה באמצעות תובלה יבשתית מרחק של 250 ק"מ בלבד, מתאפשר לאחר שנחתם חוזה מול נמל סבישטוב במסגרתו הוסכמו על הצדדים אופן פריקת המכולות, ביטוח המכולות ותכולתן וכן אופן ההובלה היבשתית. "אנחנו הראשונים שמציעים שירותי הובלה מכולות על הדנובה ורצינו לוודא כי יש לנו שותף רציני שמסוגל לפרוק מכולות ולתת שירות ברמה הנאותה".
 
לדברי לחמני, השירות יצא לדרך בקרוב וככל הנראה ישתמשו בו כשלוש חברות ספנות גדולות בהן חברת CMA CGM, מארסק וחברת K Line.