פורום לקוחות הנמל אישר למובילים לחזור לעבודה בנמל אשדוד

פורום לקוחות הנמל הודיע למובילים לחזור לעבודה סדירה בנמל לאחר פגישה עם נציגי חברת נמל אשדוד. עם זאת מציינים בפורום: ״בפעם הבאה שיהיו עיצומים, תגובתנו תהיה ממושכת וחריפה יותר״


13:00 ,08.03.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

 

הבוקר נערכה פגישה ממושכת במשרדי מועצת המובילים בת״א בין נציגי הנהלת נמל אשדוד לנציגי פורום הלקוחות של הנמל: מועצת המובילים, התאחדות התעשיינים, איגוד לשכות המסחר ולשכת הספנות.

 

נזכיר כי החל מאתמול במשמרת ב׳ הפסיקו המובילים לפקוד את נמל אשדוד, בעקבות הנזקים הגדולים שגורמים העיצומים התכופים בהם נוקטים עובדי נמל אשדוד.

 

נציגי הנמל שמעו מנציגי הפורום על הזעם והתסכול של הנהגים, חברות ההובלה, יבואנים, יצואנים, בעלי אניות וחברות ספנות הנגרמים מתופעת העיצומים החוזרת על עצמה לעיתים תכופות וגורמת להפסדים כבדים ללקוחות הנמל. הובהר בצורה חד משמעית לנציגי הנהלת נמל אשדוד שעבור נזקים יש לפצות את לקוחות הנמל בצורה נאותה.

 

נציגי הנהלת הנמל הודיעו כי הם מבינים ומכבדים את פעולת המובילים. הם ביקשו כי המובילים יחזרו לעבודה והתחייבו לפגישה עם נציגי פורום הלקוחות, ביום שני מיד עם חזרת מנכ״ל נמל אשדוד ארצה.

 

הובהר לנציגי הנמל כי מדובר באיתות ראשון בלבד שניתן להנהלת הנמל ולעובדיו. במידה והעיצומים ימשיכו הלאה ללא שליטה, תגובת הפורום תהיה ממושכת וחריפה יותר. לאור האמור לעיל, פורום לקוחות הנמל אישר לכל המובילים לחזור בשלב זה לעבודה רגילה.