גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.12.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.771 +0.48
אירו 4.2586 -0.258
ליש"ט 4.7458 -0.051
100 יין 3.322 +0.402
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

פורום לקוחות הנמל אישר למובילים לחזור לעבודה בנמל אשדוד

פורום לקוחות הנמל הודיע למובילים לחזור לעבודה סדירה בנמל לאחר פגישה עם נציגי חברת נמל אשדוד. עם זאת מציינים בפורום: ״בפעם הבאה שיהיו עיצומים, תגובתנו תהיה ממושכת וחריפה יותר״
08.03.18 / 13:00
משאיות בכניסה לנמל אשדוד. תמונת ארכיון
08.03.18
משאיות בכניסה לנמל אשדוד. תמונת ארכיון

 

הבוקר נערכה פגישה ממושכת במשרדי מועצת המובילים בת״א בין נציגי הנהלת נמל אשדוד לנציגי פורום הלקוחות של הנמל: מועצת המובילים, התאחדות התעשיינים, איגוד לשכות המסחר ולשכת הספנות.

 

נזכיר כי החל מאתמול במשמרת ב׳ הפסיקו המובילים לפקוד את נמל אשדוד, בעקבות הנזקים הגדולים שגורמים העיצומים התכופים בהם נוקטים עובדי נמל אשדוד.

 

נציגי הנמל שמעו מנציגי הפורום על הזעם והתסכול של הנהגים, חברות ההובלה, יבואנים, יצואנים, בעלי אניות וחברות ספנות הנגרמים מתופעת העיצומים החוזרת על עצמה לעיתים תכופות וגורמת להפסדים כבדים ללקוחות הנמל. הובהר בצורה חד משמעית לנציגי הנהלת נמל אשדוד שעבור נזקים יש לפצות את לקוחות הנמל בצורה נאותה.

 

נציגי הנהלת הנמל הודיעו כי הם מבינים ומכבדים את פעולת המובילים. הם ביקשו כי המובילים יחזרו לעבודה והתחייבו לפגישה עם נציגי פורום הלקוחות, ביום שני מיד עם חזרת מנכ״ל נמל אשדוד ארצה.

 

הובהר לנציגי הנמל כי מדובר באיתות ראשון בלבד שניתן להנהלת הנמל ולעובדיו. במידה והעיצומים ימשיכו הלאה ללא שליטה, תגובת הפורום תהיה ממושכת וחריפה יותר. לאור האמור לעיל, פורום לקוחות הנמל אישר לכל המובילים לחזור בשלב זה לעבודה רגילה.

 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×