ארבע אניות תיירים ביום אחד בנמל חיפה

אניית הנוסעים המפוארת של מנו ספנות תפקוד את נמל חיפה מדי יום חמישי וראשון ותציע הפלגות במזרח הים התיכון. גם האנייה MSC Lirica מעלה ומורידה נוסעים ישראלים לשייט של שבוע. מנדי זלצמן: אוניות הנוסעים והתיירים הן ברכה לכלכלה הישראלית


13:18 ,12.05.2022 מאת: מערכת פורט2פורט

היום, יחד עם חידוש פעילותה של חברת מנו ספנות, לא פחות מארבע אניות נוסעים עם אלפי נוסעים ישראלים ותיירים מאכלסות את רציפי נמל חיפה.

 

אניית ה״קראון איריס״ ומנו ספנות פותחים לראשונה עונת הפלגות מאז 2019. אניית הנוסעים המפוארת תפקוד את נמל חיפה מדי יום חמישי וראשון ותציע הפלגות במזרח הים התיכון.

 

במקביל גם האנייה MSC Lirica מעלה ומורידה נוסעים ישראלים לשייט של שבוע וכך תעשה עד לחורף. בקיץ תצטרף גם רויאל קריביאן לחגיגה ובנוסף לישראלים על אוניית MSC הגיעו גם קרוב לאלף תיירים.

 

שתי האניות הנוספות הן Norwegiad Jade ו-Sirena אשר הגיעו לחיפה עם אלפי תיירים שיוצאים לסיורים ברחבי ישראל.

 

מנדי זלצמן מנכ״ל חברת נמל חיפה: ״אני מברך את משה מנו וחברת מנו ספנות על שובה של ה׳קראון איריס׳ היפהפיה שהמתינה בסבלנות בזמן הקורונה וכעת חוזרת הביתה לחיפה. אוניות הנוסעים והתיירים הן ברכה לכלכלה הישראלית. ספורים הטרמינלים הימיים בעולם שזוכים לכמות כזו של אוניות תיירים ביום, ואנו גאים להיות אחד מהם. המחזה היפה הזה, הניבט מכל פינה בעיר ילווה אותנו פעמים רבות בחודשים הקרובים ואף יורחב בהמשך״.