הקשר החיפאי: מקום שני בעולם למרינה בצפון קפריסין

מרינה Karpaz Gate הנמצאת בחצי האי המפורסם Karpaz, זכתה במקום השני בתחרות היוקרתית של ארגון TYHA, בקטגוריית ״המרינה של השנה בעולם״. ליזה זינגר, דירקטורית בנמל חיפה, הובילה את הקמת המרינה ומשמשת כמנכ״לית שלה


12:00 ,26.09.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

מקום שני בעולם למרינה בצפון קפריסין שאת הקמתה הובילה ומנהלת ליזה זינגר, ששימשה עד לא מזמן כדירקטורית בנמל חיפה.

 

מרינה Karpaz Gate הנמצאת בחצי האי המפורסם Karpaz בצפון קפריסיון זכתה במקום השני בתחרות היוקרתית של ארגון TYHA, הארגון העולמי של נמלי המרינה, בקטגוריית ״המרינה של השנה בעולם״.

 

במסגרת התחרות, הצביעו בעלי יאכטות ובעלי מקומות עגינה ברחבי העולם. הפרס הוענק השבוע לליזה זינגר, נציגת הבעלים ומנכ״לית המרינה, במסגרת תצוגת הספינות הבינלאומית בסאות׳המפטון, אנגליה.

 

המרינה המפוארת בצפון קפריסין כוללת כ-300 מקומות עגינה ליאכטות ומגוון רחב של שירותי עגינה, עבודות טכניות ונופש.

 

ליזה זינגר, המכהנת כאמור גם כמנכ״לית המרינה, השלימה באחרונה קדנציה של שלוש שנים כדירקטורית בדירקטוריון של חברת נמל חיפה. זינגר הותירה את חותמה בתקופה המאתגרת שבה נמצא נמל חיפה, בין היתר בזכות הידע הרב שלה בתחום הנמלים והמרינות, ובוודאי לקראת המעבר של נמל חיפה לעסוק יותר בתחום התיירות וספינות תיירות. זינגר מועמדת כעת למינוי לכהונה נוספת כדירקטורית.

 

ליזה זינגר: ״אנחנו גאים מאוד בכך שהמחויבות והמאמצים שלנו נושאים פרי ושהלקוחות שלנו במרינה בצפון קפריסין מעריכים ונהנים מהרמה הגבוהה של המתקנים ומהשירות האישי המסור. כפי שאני משתדלת לעשות בכל, העשייה שלנו תימשך, כדי להתקדם ולשפר את המרינה הקסומה במיקום הייחודי שלה״.

 

מנדי זלצמן, מנכ״ל חברת נמל חיפה, הגיב הבוקר לזכייה ואמר: ״ברכות חמות לליזי זינגר על הישג יוצא דופן. היכולות והידע שלה סייעו רבות לנמל חיפה, כך שאינני מופתע שהמרינה בהובלתה מקבלת הוקרה כאחת הטובות בעולם״.