נמל חיפה: המחשבונים באתר מותאמים למחירי אגרות 2020

מחירי האגרות המעודכנים בנמלי הים לשנת 2020 הוטמעו במחשבונים הבלעדיים באתר נמל חיפה. המחשבים האינטרנטיים כוללים פרמטרים וחישובי תשלום אגרות עבור כלל המטענים. זוהר רום, מנהל התקשורת השיווקית בנמל חיפה: פיתוח בלעדי של הנמל והכלי היחיד בישראל המפשט את צו התער


13:47 ,19.01.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

עם כניסתה של שנת 2020 נכנסו לתוקפם השינויים באגרות הנמלים השונות, זאת על פי הרפורמה בתעריפים שיצאה לדרך באוקטובר 2010. מחברת נמל חיפה נמסר כי פעילות מאומצת של מדור הכנסות בנמל חיפה אפשרו להנגיש את המחשבונים המתקדמים לשנת 2020, זאת בנוסף לחוברות תעריפים מעודכנות בעברית ובאנגלית שעלתה לאתר. באתר ניתן למצוא גם עדיין בנפרד את כלל מחשבוני 2019 לנוחיות הלקוחות.

 

המחשבונים הבלעדיים של נמל חיפה כוללים:

 

מחשבון מכולות יעודי ומתקדם - מאפשר לחשב את כל סוגי האגרות הקשורות למכולות במקום אחד, ובחישוב אחד. המחשבון הפשוט להפעלה מאפשר לקבל תחשיב לכל סוגי המכולות, ולכל שילוב של שינוע מכולות, כולל אחסנה.

 

מחשבון אגרות כלי שייט - המחשבון מיועד בעיקרו לסוכני האוניות והוא כולל את התעריפים הנוגעים לכלי השייט. על המשתמש למלא את הפרטים הרלוונטיים לשירות אותו הוא מעוניין לקבל. בין היתר, על המשתמש להקיש את אורך האונייה, תקופת השהייה בנמל, סוג האוניה וכו'. האגרות המחושבות אוטומטית ע"י המחשבון הן: דמי מעגן, דמי מנגש, דמי אשפה, דמי שיפוליים, דמי עיתוק, ותשלום עבור מים, וגם סה"כ לתשלום עבור כל האגרות הנדרשות.

 

שישה  מחשבוני מטען כללי - כוללים את חישובי התשלום עבור כלל סוגי המטענים בנמל, ובסה"כ קרוב ל-130 סוגים שונים של מטען ביבוא ויצוא ובמעבר, במסירה ישירה ועקיפה. כל שיש לעשות הוא לבחור את סוג המטען המבוקש, ביבוא או יצוא, מסירה ישירה או עקיפה, להקיש את מספר היחידות\טונות של המטען, ולקבל את פירוט כלל התשלומים. 

 

זוהר רום מנהל התקשורת השיווקית בנמל חיפה והאחראי על אתר הנמל: ״המחשבונים האינטרנטיים של אתר האינטרנט של נמל חיפה, הם פיתוח בלעדי של הנמל והכלי היחיד בישראל המפשט את צו התעריפים הסבוך ונותן פתרון מיידי ופשוט לכלל לקוחות הנמל בארץ ובעולם. שמונת המחשבונים באתר החדש של נמל חיפה שעלה השנה הם מקיפים יותר וכוללים פרמטרים רבים ומפורטים יותר, לחישוב מהיר ומדויק של כלל תעריפי הנמל. כמו כן, כל המחשבונים עברו התאמה מלאה לסלולרי ובשלוש שפות, עברית, אנגלית וערבית. אלפי לקוחות משתמשים במחשבונים מדי חודש ואני מודה לאנשי מדור הכנסות על העבודה הזריזה והמדויקת למען הלקוחות״.

 

ניתן למצוא המחשבונים הבלעדיים של נמל חיפה נמצאים בלינק זה