גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.69 -0.216
אירו 4.1932 -0.24
ליש"ט 4.7596 -0.067
100 יין 3.3733 +0.021
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

עקב השביתה בנמלים: צים בוחנת אפשרות להוצאת פעילות השטעונים מישראל

מנכ״ל החברה, אלי גליקמן, הנחה להיערך להוצאת פעילות השטעונים לנמלים במדינות השכנות, וזאת לאחר שבועות של עיצומים ועיכובים בנמלים שגרמו להתייקרות התפעול ולנזקים כבדים ללקוחות החברה. אלי גליקמן: פגיעה אנושה בספנות הישראלית ובמשק
13.05.18 / 10:54
עקב השביתה בנמלים: צים בוחנת אפשרות להוצאת פעילות השטעונים מישראל
13.05.18
עקב השביתה בנמלים: צים בוחנת אפשרות להוצאת פעילות השטעונים מישראל
אלי גליקמן, מנכ״ל צים. ״צר לי ההסלמה במצב״
13.05.18
אלי גליקמן, מנכ״ל צים. ״צר לי ההסלמה במצב״

חברת צים הודיעה אמש כי מנכ״ל צים, אלי גליקמן, הנחה את הנהלת החברה להיערך מיד להוצאת פעילות השטעונים של צים מישראל לנמלים במדינות שכנות, על מנת לא לפגוע בפעילות הבינלאומית המשוטענת בישראל. מהחברה נמסר כי ״צים לא תחסוך מאמצים להמשיך לשרת את לקוחותיה הישראלים ונערכת למתן שירות ספנותי אלטרנטיבי לישראל, תוך צמצום הפגיעה בקווים הבינלאומיים ובסחר עם מדינות אחרות״.

 

עוד נמסר מהחברה כי ״החלטה זו באה לאחר שבועות של עיצומים ועיכובים בנמלי אשדוד וחיפה שגרמו להתייקרויות עלות התפעול ולנזקים כבדים ללקוחת ישראליים ובינלאומיים״.

 

השביתה בנמלים בישראל פוגעת ישירות בפעילות הבינלאומית של צים ולפיכך גורמת לעיכובים קשים בקוויה הבינלאומיים ופגיעה בלקוחותיה, הן בארץ והן בעולם. על מנת למנוע נזק נוסף, גליקמן הורה להיערך להוצאת פעילות השטעונים מישראל, תוך מתן שירות ללקוחות בישראל על פי היכולות והנסיבות: ״צר לי מאד על ההסלמה במצב ובעיקר על הנזקים האדירים הנגרמים למשק ולצים״, אמר גליקמן. בעקבות המצב התרה הלילה בפני שר התחבורה והנהלת משרדו על חומרת המצב ועל כוונת צים לפעול לאלתר: ״זוהי פגיעה אנושה בספנות הישראלית ופגיעה קשה למשק הישראלי״, הוסיף גליקמן.

 

מנכ״ל צים הדגיש עם זאת כי צים עוקבת מקרוב אחרי ההתפתחויות הבטחוניות ומתואמת עם הרשויות הרלוונטיות למקרה של מצב חירום. במקרה זה, כמו בכל אירוע בטחוני בעבר, צים תמשיך להיות החברה היחידה המעניקה שירות ללא תנאי למשק הישראלי בעתות חירום.

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×