גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.641 -0.573
אירו 4.106 -0.509
ליש"ט 4.6608 -0.633
100 יין 3.2995 +0.045
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

בעקבות שינויים ארגוניים: מנהלת התפעול במארסק ישראל מסיימת תפקידה

טלי ברמר, מנהלת התפעול של החברה בעשר השנים האחרונות, תסיים את תפקידה בסוף פברואר הקרוב בעקבות מעבר סמכויות התפעול לדרום אירופה. דייויד גולין, מנכ״ל מארסק: ״טלי סיפקה תוצאות מעולות, הובילה לחיסכון בעלויות ושמרה על האינטרסים של מארסק בשוק המקומי. מאחל לה ה
07.02.19 / 14:26
טלי ברמר, מנהלת התפעול של מארסק ישראל
07.02.19
טלי ברמר, מנהלת התפעול של מארסק ישראל

בעקבות שינויים ארגוניים בחברת מארסק וכחלק מאסטרטגיית ״Stay Ahead״ במסגרתה גדלה ההתמקדות בלקוחות ובשירותים הלוגיסטיים, פעילויות התפעול ינוהלו בצורה מרכזית דרך SEULOC (South Europe Liner Operation Cluster), מרכז הפעילות האזורי של החברה. מחברת מארסק נמסר כי מודל פעילות זה פעל בהצלחה במשך שנים רבות ברחבי העולם וישראל היא בין המדינות האחרונות את מאמצות מודל פעילות זה.

 

בהתאם לכך, לחברת מארסק בישראל לא יהיה עוד מנהל תפעול בישראל ועל כן טלי ברמר, מנהלת התפעול של מארסק בישראל, תסיים את תפקידה בסוף פברואר. נציין כי לברמר הוצעו תפקידים אחרים במארסק ישראל אך היא בחרה לחפש הזדמנויות אחרות מחוץ לחברה.

 

דיוויד גולין, מנכ״ל מארסק ישראל, ציין היום בהודעה שהועברה לעובדי החברה טלי ברמר תעזוב את החברה בסוף פברואר. ״טלי נמצאת איתנו במשך 16 שנים, מתוכן הובילה את הפעילות התפעולית במשך עשר שנים והצליחה לבנות צוות ברמה עולמית. טלי סיפקה תוצאות מעולות, הובילה לחיסכון בעלויות עבור החברה ושמרה על האינטרסים של מארסק בעדיפות ראשונה בשוק המקומי. כשהתחילה בתפקיד לפני 10 שנים, מארסק שירתה את ישראל עם שתי אניות בלבד. כיום אנו משרתים את ישראל עם חמישה שירותים שונים, עשרות כלי שיט מתואמים עם 5 קווי ספנות משותפים שונים. תחת הנהגתה של טלי העלינו את הסטנדרטים ואת רמת השירות ללקוחות שלנו, וכיום אנו מציעים את השירות הטוב ביותר בשוק״.

 

גולין הוסיף וכתב כי ״עבור עובדים רבים, הן בחברה והן מחוצה להם, טלי היא מודל לחיקוי, ולא רק בגלל היותה מנהלת התפעול הראשונה בתעשייה. טלי זוכה לכבוד והערכה מצד כל השותפים והספקים של החברה, היא מודל לחיקוי בחברה שלנו, והיא הצליחה להקים צוות  עבודה איכותי מאוד ומעורב״.

 

גולין ביקש להודות לטלי ברמר על מסירותה לתפקיד ועל תרומתה הרבה למארסק ישראל, וציין כי ״בנימה אישית תמיד הערצתי את תשוקה של טלי לצוות שלה, למארסק ולחבריה. היא הייתה מעוררת השראה ותמיד התמקדה בשמירה על האינטרסים שלנו תוך התמקדות בחוויית הלקוח. היא תחסר לנו מאוד״.

 

גולין איחל לה הצלחה בהמשך דרכה. כאמור, ברמר תסיים את תפקידה בחברה בסוף פברואר.  

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×