ברית OCEAN מציגה את רשת Day One

תפעיל במסגרת הברית כ-350 אניות בנפח קיבולת כולל של 3.5 מיליון TEU. במסגרת קווי השירות בין אסיה והים התיכון תפקוד את נמלי אשדוד וחיפה


14:00 ,03.11.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

חברות הספנות השותפות בברית אוקיינוס (Ocean) בהן חברות קוסקו, CMA CGM, אוורגרין וחברת OOCL חתמו היום על מסמך המציע את רשת הפעולה של הברית בהם נמלי פקידה עבור כל שירותי הברית. במסמך הנ"ל מוצגת רשת הפעילות של הברית בשם Day One.

 

על פי המסמך רשת Day One תעסיק כ-350 אניות מכולה עם נפח קיבולת כולל של 3.5 מיליון TEU וזאת במטרה לספק שירות כולל ומקיף במספר נרחב של קווי הסחר.

 

בין קווי הסחר בהן תפעל ברית אוקיינוס נמנה את השירות בטרנס-פסיפי עם 20 קווי סחר, שירות בקו אסיה - אירופה עם 6 קווים, שירות בים אסיה והים התיכון עם 5 קווים, שירות בטרנס-אטלנטי עם 3 קווי שירות, שירות בין אסיה והים התיכון עם 5 קווי שירות ושירות בין אסיה והים האדום עם 2 קווי שירות.

 

בין שירותי ברית אוקיינוס, במסגרת השירות בין אסיה והים התיכון יופעל שירות MED4 אשר כולל פקידה בנמלי אשדוד וחיפה וסבב הפקידה שלו הינו כדלקמן:

 

Qingdao – Shanghai – Ningbo – Taipei – Yantian – Shekou - SEA HUB -SUEZ Canal – Ashdod – Haifa – Alexandria – Piraeus - SUEZ Canal – Jeddah - SEA HUB – Shekou – Kaohsiung - Qingdao

 

מברית אוקיינוס נמסר כי היא רואה חשיבות עליונה באיכות השירות שהיא מעניקה ללקוחות וכן בעמידה בזמנים. עוד נמסר כי לקוחות הברית ייהנו ממבחר גדול של זמני הפלגה ונמלי פקידה, זמני שינוע מהירים וכן צי מהיר ויעיל של אניות אשר ייענה על כל דרישות הלקוחות לשרשרת אספקה ירוקה וגלובלית.