חברת Loginno בשת"פ עם SAP בפתרון לניהול וניתוח מידע ממכולות ימיות

יפעילו לפיתוח תוכנה אשר מנטרת מכולות ימיות ומספקת מידע אודות נושאים כגון חיזוי עמידה עתידית בלו"ז, אירועים חריגים בזמן אמת, מיקום המכולה, טמפרטורה ועוד


11:11 ,02.02.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת הסטארט אפ Loginno הישראלית, שנוסדה על ידי שחר טל ועמית אפללו, חתמה על הסכם OEM עם חברת SAP במסגרתה תהווהSAP HANA Cloud IoT  את הפלטפורמה עליה יפעל ויפותח פתרון האינטרנט-של-הדברים (IoT) שלה, תוכנת SaaS/DaaS בשם On-Schedule, אשר מנטרת מכולות ימיות ומספקת מידע אודות נושאים כגון: חיזוי עמידה עתידית בלוח-זמנים, אירועים חריגים בזמן אמת, חיוויי דרך בזמן אמת, מיקום המכולה, טמפרטורה, כניסה לא מורשית למכולה ועוד.

 

פלטפורמת SAP HANA Cloud IoT , אשר תסופק כפלטפורמת הבסיס בפתרון של Loginno , היא פלטפורמת פיתוח לשירותי IoT המאפשרת לחברות לפתח שירותי ערך מוסף עבור הלקוחות שלהן. הפלטפורמה מבוססת על מנוע הליבה של SAP HANA המאפשר לעבד ולנתח מידע בזמן אמתי באמצעות טכנולוגיה של In-Memory וכן כוללת מנועים וכלים אינטגרטיביים של Analytics, Mobility, Security  ו- Connectivity.

 

"בעולם קיימות כ-25 מיליון מכולות המבצעות מדי שנה 100 מיליון מסעות, כשבתוכן מטען השווה 6 טריליון דולר, אולם עד כה, לא נמצאה דרך פשוטה וזולה למעקב אחריהן", אמר שחר טל, ממייסדי Loginno." השילוב של הטכנולוגיה שפיתחה Loginno יחד עם הפלטפורמה הייעודית של SAP למערכות IoT, הוא שילוב מנצח של חדשנות ואיכות, שיהפוך, בסופו של דבר, את ה-IoT של המכולות הימיות לסטנדרט בעולם הלוגיסטיקה".

 

"ההזדמנות לעבוד יחד עם ספק פתרונות ה-IT הלוגיסטיים המוביל בעולם משמחת אותנו מאוד", מוסיף עמית אפללו, שותף מייסד ב-Loginno." היכולת להוסיף את רובדי ה-IoT מעל הפלטפורמה הלוגיסטית המצויינת של SAP, יוצרת מצב שבו כולם מרוויחים: Loginno נהנית כעת מהפלטפורמה החזקה של SAP שמסוגלת לממש את פוטנציאל המוצר שלנו, SAP נהנית מהרחבת היכולות של פתרונות התחבורה המגוונים שלה, ותעשיית הלוגיסטיקה מרוויחה כתוצאה מכך הואיל והיא תוכל להשתלב במהפכת ה-IoT מבלי לבצע השקעות משמעותיות".

 

לורן פרתי, מומחה פתרונות דיגיטל ב-SAP ישראל, אומר: "SAP היא מובילה חדשנית, וככזו היא מחויבת כל העת לשיפורים ולחדשנות. המוצר של Loginno הוא ייחודי מאוד בשוק, ומתאים מאוד לפתרונות  שמפתחת SAP לתחום ה-IoT. הדמיון הרב בגישה של שתי החברות הופך את החיבור בינינו לטבעי".

 

ג'יימס קרופורד, מוביל SAP IoT Development Accelerator ב-EMEA, מוסיף: "אני יכול רק לדמיין כיצד ההוספה של מוצרים חדשניים דוגמת CyberSeal של Loginno או ה-On-Schedule Dashboard שלהם תתרום להיצע הפלטפורמה SAP HANA Cloud. אותנו זה מאוד מלהיב".

 

בפלטפורמת SAP HANA Cloud IoT  ניתן לעשות שימוש דרך שירותי הענן של חברת SAP או להתקין אותה בכל דאטה סנטר ובאמצעותה להקים שירותי ענן ללקוחות. כמו כן, הפלטפורמה מאפשרת גמישות ויכולת גידול בהתאם לצרכים של הלקוח בזמן אמיתי.

 

צי המכולות הראשון שייהנה ממערכת ה-IoT של Loginno משוייך לקווי סחר פנים-אסיאתיים. התהליך הפשוט של הסבת צי מכולות של חברת ספנות לצי מכולות 'חכם', תומך IoT, מעורר כעת עניין רב מאוד בקרב בעלי המטען וחברות השילוח: "כבר עתה אנחנו מקיימים דיונים עם שחקנים גדולים בשוק הגלובלי" מוסיף טל, "החל במשלחי סחורות יקרות ערך לצרכן, דרך יצרנים ייעודיים לתעשייה וכלה בחברות ביטוח וגופי מכס וביטחון לאומי. רבים חיכו להופעת טכנולוגיית IoT למכולות ימיות שאינה יקרה, ושאינה מצריכה מהם להקים ולנהל מערכת כזו בעצמם. כעת, יחד עם SAP, אנו מנגישים ללקוחות פתרון פשוט וזול, שעונה על כל הציפיות, ושיוביל, כך אנו מקווים, את מהפיכת ה-IoT בלוגיסטיקה הימית".

 

חברת Loginno הישראלית פיתחה פתרון IoT ייחודי ההופך כל מכולה סטנדרטית למכולה חכמה המשדרת סדרת מדדים חיוניים אודות המכולה מכל נקודה בעולם, כגון: מיקום, טמפרטורה, זעזוע במכולה, פריצה למכולה ועוד. הפיתוח של חברת לוג'ינו הישראלית, מוצר בשם AGAM-1, קיבל רישום פטנט מאושר בארה"ב, אירופה וסין, והינו פיתוח פורץ דרך בזכות מחירו הזול, יכולותיו המקיפות והפשטות שבה ניתן בתוך שתי דקות להסב כל מכולה ליחידה הנמצאת תחת ניטור 24 שעות ביממה.