מארסק מציגה: שירות Maersk Spot לפישוט הליך הבוקינג

המוצר החדש והמקוון יספק ללקוחות ערובה כי המכולה שלהם תישלח במחיר קבוע וידוע מראש וללא הפתעות. מארסק: מספקים ללקוח שקיפות מלאה של המחיר והתנאים בהם אנחנו מבטיחים כי המטען יעלה על האנייה


14:26 ,27.06.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת מארסק הציגה אתמול את שירות Maersk Spot, מוצר אונליין חדש אשר מפשט את הליך הרכישה עבור הלקוחות.

 

מהחברה נמסר כי במשך שנים משלוח מכולה היה הליך מורכב. הליך ידני, לא יעיל אשר כלל הפתעות רבות לאורכו. החברה מציינת כי עם השקת Maersk Spot החברה שואפת להציג מוצר מקוון שיכול לשבור את מעגל ה״אובר-בוקינג״ ולהציע דרך פשוטה בהרבה לשלוח מכולה באופן מובטח שיעלה על האנייה.

 

המוצר החדש והמקוון, כאמור, יספק ללקוחות ערובה כי המכולה שלהם תישלח במחיר קבוע וידוע מראש וללא הפתעות. החברה נוקטת בצעדים אלו על מנת לפשט את ניהול שרשרת האספקה עבור לקוחותיה תוך התייחסות לכמה הליכים בלתי יעילים המושרשים היטב בתעשיית הספנות הימית.

 

סילביה דינג, מנהלת מחלקת מוצרים גלובליים במארסק, מציינת כי ״אין זה נדיר לראות אובר-בוקינג של 30%, והדבר גורם לגלגול מטענים של לקוחות ולתחושה של חוסר וודאות בקרבם. עם שירות Maersk Spot אנחנו מספקים ללקוח שקיפות מלאה של המחיר והתנאים בהם אנחנו מבטיחים כי המטען שלו יעלה על האנייה. בסופו של דבר, זה יאפשר ללקוחות לשנע את המטען שלהם באופן יעיל ואמין בהרבה״

 

הודות לשירות החדש לקוחות יכולים לחפש תעריפים מתחרים אונליין 24/7. המחיר הכולל מוצג ללקוח ברגע שההזמנה מאושרת, וזה קורה באופן מיידי. תמחור דינמי מקוון שנקבע בעת ההזמנה מייצר עבור הלקוח פעולה אחת ובכך משפט את הליך הקנייה.

 

דינג הוסיפה כי ״תהליך לא מקוון של הזמנת מכולה כיום יכול להגיע ל-13 פעולות שונות שמערבים בהם הרבה תקשורת ועבודת ניירת. עם שירות Maersk Spot ההליך המסורבל הזה יורד לחמש פעולות משולבות וכולן נעשות אונליין״.

  

שירות Maersk Spot זמין כעת לשימוש בכל נתיבי הסחר למעט ביבוא וביצוא מארה״ב, והיא עדיין נמצא בשלב ה-BETA שלו. המוצר יוטמע באתר Maersk.com בתחילת אוגוסט.