מנו ספנות השתתפה בכנס התיירות השנתי

הביתן של מנו ספנות בלט בקרב הביתנים בתערוכה עם עיצוב מרשים של האנייה ״גולדן איריס״, והציג סביב הביתן את הפעילויות השונות שמבוצעות בהפלגות הנופש של החברה


09:53 ,08.02.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת מנו ספנות השתתפה בכנס התיירות השנתי שנערך ביומיים האחרונים במרכז הירידים בתל אביב. טקס הפתיחה של היריד נערך במעמד שר התיירות יריב לוין, שגרירים, נציגים דיפלומטיים וגורמי תיירות ממדינות רבות בעולם בהן יפן, מרוקו, יוון, קפריסין, רוסיה, בוסניה, טורקיה, אוקראינה, פיליפינים, מולדובה, ספרד, טייוואן, איטליה, ועוד לצד גורמי תיירות מישראל.

 

כנס התיירות השנתי, שהיה הגדול ביותר שהתקיים אי פעם במתכונת זו, משך אליו קהל של אלפים מתעשיית התיירות בארץ ובעולם וגם מבקרים שבאו להתרשם מההיצע הגדול.

 

נציין כי הביתן של מנו ספנות בלט בקרב הביתנים בתערוכה עם עיצוב מרשים של האנייה ״גולדן איריס״, והציג סביב הביתן את הפעילויות השונות שמבוצעות בהפלגות הנופש של מנו ספנות כגון הופעות של אמנים ופעילות לכל המשפחה.

 

מנו ספנות מציעה מפליגה ליעדים רבים ומגוונים בהם איי יוון, פיראוס / אתונה, קפריסין, סלוניקי ועד איטליה רומא, ונציה, סיציליה, מלטה, קרואטיה ועוד. עונת 2018 של מנו קרוז תחל שבוע לפני חג הפסח ותימשך עד חודש נובמבר.