גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.11.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.717 +0.595
אירו 4.2169 +0.924
ליש"ט 4.7507 +0.604
100 יין 3.2799 +0.681
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

עם אישור העסקה: המבורג סוד תישאר מותג עצמאי

חברת המבורג סוד תמשיך להיות חברה עצמאית מסחרית עם מחלקת מכירות ושיווק משלה, שירות לקוחות, מחלקות עזר כגון משאבי אנוש, IT, כספים וחשבונאות. יוםר הופמן, מנכ״ל א.מ.א: ממשיכים לפעול כרגיל, מניח שבהמשך יהיו לנו יותר הזדמנויות
03.12.17 / 12:51
אניית המבורג סוד
03.12.17
אניית המבורג סוד
ד״ר ארנט וספרמן, המנכ״ל החדש של המבורג סוד
03.12.17
ד״ר ארנט וספרמן, המנכ״ל החדש של המבורג סוד

 

עם הכרזתה של קבוצת מארסק ביום חמישי האחרון, 30 בנובמבר, על אישור עסקת הרכישה של המבורג סוד על ידי כל הגורמים הרגולטוריים המעורבים, הכריזה חברת המבורג סוד יום לאחר מכן, ב-1 בדצמבר, על המשך פעילותה תחת המותג ״המבורג סוד״ .

 

בהודעה שפרסמה החברה נאמר כי חברת Hamburg Sud נותרת מותג עצמאי תחת הבעלים החדשים שלה, חברת מארסק ליין, וכי טווח המוצרים שהיא מציעה כעת ללקוחותיה גדול משמעותית הודות להיותה חברת-בת של חברת הספנות הגדולה בעולם והודות לרשת השירות הגלובלית של מארסק ליין. מהחברה נמסר עוד כי צוות המכירות של החברה, שנותר ללא שינוי, ימשיך לספק רמה גבוהה של שירות ללקוחות החברה הוותיקים.

 

"תחת המטרייה החדשה, נוכל לחזק את מעמדה של המבורג סוד ברחבי העולם בסביבת שוק מאתגרת, לשפר את מצב השוק שלנו, ולהציע ללקוחותינו יתרונות רבים", אמר ד"ר ארנט וספרמן (Arnt Vespermann), המנכ"ל החדש של המבורג סוד.

 

נציין כי המנכ״ל החדש, ד"ר ארנט וספרמן, הינו חלק מחברת המבורג סוד מזה 18 שנה, והוא חבר מועצת המנהלים של החברה מאז 2009. וספרמן החליף את המנכ"ל לשעבר של החברה, ד״ר אוטמר גאסט, שימשיך להיות מקושר לחברה וזאת במסגרת תפקידו כיו״ר המועצה המייעצת של המבורג סוד, אשר תכלול גם את סורן טופט (Toft), סגן נשיא בכיר ומנהל תפעול ראשי בקבוצת מארסק.

 

כאמור, חברת המבורג סוד תמשיך להיות חברה עצמאית מסחרית עם מחלקת מכירות ושיווק משלה, שירות לקוחות, מחלקות עזר כגון משאבי אנוש, IT, כספים וחשבונאות.

 

ד"ר ארנט וספרמן ציין כי ״הלקוחות שלנו ימשיכו לעמוד בחזית ובמרכז עבורנו, ולא יהיה שינוי במוצר שהם רגילים לקבל מאיתנו. ההצלחה של המבורג סוד מזה כמעט 150 שנה  מבוססת על הניסיון הרב והמומחיות של העובדים שלנו, ההבנה העמוקה שיש לנו את השווקים ואת הצרכים של הלקוחות שלנו, כמו גם את איכות המוצר הגבוהה שאנו מספקים להם. אנו מציעים ללקוחותינו את אחת הרשתות המקיפות ביותר בתעשייה העולמית, יחד עם שירות האיכותי המוכר של המבורג סוד״.

 

עוד נמסר בהודעת החברה כי גם פעילותה של חברת הספנות Avianca מברזיל תמשיך ללא שינוי, כמו גם שאר חברות הבת של המבורג סוד.

 

נזכיר כי לפני שנה בדיוק, הבעלים הקודמים של המבורג סוד, ד"ר אוגוסט אוטקר, הודיע ​​על כוונתו לצאת מתחום הספנות ולמכור את המבורג סוד למארסק. בעקבות אישור הרשויות הרגולטוריות השונות ניתן היה להכריז על עסקת המכירה כעסקה שהושלמה.

 

יורם הופמן, מנכ״ל סוכנות א.מ.א ספנות, אשר מייצגת את פעילות המבורג סוד בישראל, ציין כי סוכנות א.מ.א תמשיך לפעול כרגיל ולייצג את פעילות המבורג סוד בישראל. ״כרגע אין שום שינוי, ואנחנו ממשיכים לפעול במתכונת הרגילה. אני מניח שבהמשך יהיו שינויים אבל זה לא יקרה בן לילה. אני מניח שבעתיד זה ייתן לנו יותר הזדמנויות, פלטפורמה יותר רחבה, מבחינת ציוד וקווים״. 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×