קוסקו מחברת ישירות את ישראל עם האדריאטי

חברת הספנות משיקה שירות חדש עם הפנים לכל סוגי היצוא החקלאי ושטעון מנמלי אירופה לחיפה ולאשדוד, עם ארבעה ימים מאשדוד לקופר ואפשרות לשנע מטען עד לתחילת השבוע המסחרי באירופה


12:09 ,30.11.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

החל מהשבוע חונכת קוסקו שירות חדש, המחבר את ישראל ישירות לנמלי האדריאטי – Israel Adriatic Service (IAS).

 

בקוסקו קיבלו החלטה אסטרטגית לגבי חשיבות הסחר התוך-אירופאי עבור החברה. במסגרת זו הוקמה חברה חדשה (COSCONEU), המנהלת את כל שירותי הספנות בתוך אירופה, כולל ל/מ ישראל.

 

סבב פקידות הקו החדש:

חיפה – אשדוד – קופר – ונציה – רוונה – פיראוס – אלכסנדריה – חיפה.

 

חשיבותה של פעילות החברה החדשה היא ליצוא החקלאי, היבש, היבוא בכל צורותיו והמטען בשטעון משאר הנמלים באירופה לישראל.

 

בשירות התחילו השבוע את פעילותן שתי אוניות בהפעלה מלאה של קוסקו בכל הנמלים, במקביל לפעילות שיווקית ותפעולית רבה, בכדי לספק מענה הולם לכל צורך ובקשה, החל מזמינות הציוד על כל סוגיו וכלה בתמחור תחרותי, כולל שירותי DOOR

 

השירות המהיר ביצוא לנמלי האדריאטי מספק זמן מעבר של ארבעה ימים מאשדוד לקופר, עם הגעה ביום ו'. העבודה הרציפה במהלך שישי ושבת בקופר מאפשרת ללקוחות להספיק לשנע את המטען ברחבי אירופה עד לתחילת שבוע המסחר.

 

ביבוא מאפשר הקו גישה לשווקים החזקים של מרכז אירופה ואיטליה, ואפילו ליעדים רחוקים יותר, כמו פולין ודרום גרמניה, עם חיבור יבשתי בתפעול של קוסקו דרך קופר, ונציה ורוונה. זמני ההגעה נעים בין 6-8 ימים מנמלי האדריאטי לחיפה ולאשדוד.

 

בנוסף מאפשר השירות חיבור מהיר וישיר מפיראוס -  שער מהותי בשטעון לכל רחבי הים התיכון וצפון אירופה - ואלכסנדריה לישראל, עם שירותי הזנה ואוניות האם של קוסקו.

 

בכרמל ספנות, המשמשים סוכנים של קוסקו מזה 22 שנה, רואים את השירות החדש כהזדמנות כפולה – פתיחת שווקים חדשים עבור חברת הספנות וגם כשירות משלים ל-COSMED, שפותח את כל איטליה ושווקי המשנה שלה ללקוחות קוסקו בישראל.

 

בכרמל מבקשים להעביר מסר ברור ללקוחות: "עד היום התחרינו בשוק הזה עם יד אחת קשורה מאחורי הגב, עכשיו הקשר הותר".