אשדוד טרמינל ערכה אירוע לקוחות שנתי

האירוע, אשר נערך במסוף המטענים והרכבת של החברה היה מרשים מאד, משך אליו מאות לקוחות וכלל הופעה של פבלו רוזנברג. רמי פרידנזון: "אנחנו שמים את צורכי הלקוח במרכז"


12:37 ,25.09.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

אשדוד טרמינל השייכת לקבוצת פרידנזון ערכה ביום חמישי האחרון אירוע לקוחות אשר כלל הרמת כוסית לרגל לראש השנה החדשה.

 

האירוע, אשר נערך במסוף המטענים והרכבת של החברה שמשתרע על פני 110 דונם היה מרשים מאד ומשך אליו מאות לקוחות של קבוצת פרידנזון וכלל הופעה של פבלו רוזנברג ולאחר מכן ריקודים אל תוך הלילה.

 

גידי אלטמן, יו"ר דירקטוריון פרידנזון אשר משמש בתפקידו כשנה, ציין בדבריו כי הוא מכיר את קבוצת פרידנזון מתפקידו הקודם בהנהלת בנק לאומי. "אנחנו בדירקטוריון רואים לפנינו שני נתיבים: נתיב האנשים ונתיב העסקים. בשנתיים האחרונות ביצענו מספר מהלכים משמעותיים בקבוצה – אשר מאפשרים לנו להרחיב את סל השירותים לכם הלקוחות ולתת את מגוון השירותים הקיימים. אני שמח ששוק ההון מסכים איתנו ורואה איתנו עין בעין ובשנתיים האחרונות שווי החברה הוכפל. אני רוצה לאחל לכולם שנה טובה, בריאות והצלחה".

 

רמי פרידנזון, מנכ"ל קבוצת פרידנזון, בירך את הנוכחים בברכת שנה טובה וחג שמח, והוסיף כי "להצלחה יש הרבה שותפים וקודם כל זו הצלחה של העובדים ומגיע להם מחיאות כפיים. אחת ההצלחות שלנו היא הלויאליות, המקצועיות והעובדה שהעובדים שלנו הולכים איתנו הרבה הרבה שנים – יש פה עובדים שהתחילו כשאני הייתי בבית ספר תיכון וזה לא דבר של מה בכך. בדי.אנ.איי שלנו אנחנו חברה משפחתית, ויש לנו לקוחות שהולכים איתנו הרבה שנים, שכם אל שכם – ואלו שני המרכיבים בעיקריים – הלקוחות והעובדים ואני חושב שלשני המרכיבים האלה מגיעות מחיאות כפיים".

 

"אנחנו ישבנו לא מזמן וניסינו להבין מה אנחנו עושים. 'אנחנו חברת ספנות? עמילי מכס?', וכשהגענו למסקנה שאנחנו חברת לוגיסטיקה הדרך להרחיב את סל השירותים שלנו היתה קצרה. עולם הלוגיסטיקה היה עד לפני כמה שנים נחבא אל הכלים, וכיום מדובר בעולם שמתקדם במהירות והמוצרים נעשים יותר טובים ויותר זולים כל הזמן – ואז הרווח ממש מינורי, וכל מי שיושב פה יודע בדיוק על מה אני מדבר. ומה שנשאר זה הלוגיסטיקה – ככל שהיא יותר יעילה וממוקדת אתם יכולים להתחרות בשוק. פרידנזון נענית לאתגר, מפתחת תחומים חדשים והולכת לעולמות תוכן של מידע, של הרחבת השירותים, של הניהול, של המידע שאנחנו נותנים ללקוחות. ככל שהשוק נעשה יותר ויותר קשה גם ענף הלוגיסטיקה נעשה קשה. מי שישרוד זה מי שישים את הלקוח במרכז. אנחנו מבינים את שינוי הפוקוס מלהיות חברת תפעול לחברה שרואה את הלקוח את המרכז – לא את התפעול אלא את הלקוח במרכז. ובשנה האחרונה אנחנו עושים הרבה מאד מהלכים שעיקרם לשים את הצרכים של הלקוח במרכז. זה מנוע הצמיחה שלנו של העתיד לבוא".

 

רמי פרידנזון ציין כי בכוונת הקבוצה להרחיב את המרלוג באשדוד ב-5,000 מ"ר נוספים וכי הודות לעובדים של החברה הוא בטוח כי העובדים יעמדו באתגר. "אני רוצה לאחל לכולם חג שמח, שנה טובה ותודה רבה".