חברת CNW פתחה סניף חדש בפרנקפורט, גרמניה

זאת במסגרת התרחבות גלובלית שחווה החברה בשנתיים האחרונות ובמסגרתה נפתחו סניפים נוספים בערים שנחאי, סינגפור, סן פרנסיסקו וגוואדאלחרה. לחברה כעת 12 סניפים ברחבי העולם


13:35 ,07.09.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת CNW – Courier NetWork, חברת שילוח המתמחה בשילוח משלוחים בהולים ומותאמים אישית, הכריזה על פתיחת סניף חדש בפרנקפורט, גרמניה. פתיחתו של משרד זה הינו התוספת הטרייה להתרחבות הגלובלית שחווה החברה בשנתיים האחרונות. סניף  החברה בפרנקפורט נפתח לפעילות ב-1 באוגוסט.

 

לאחרונה, ובמסגרת הרחבת פעילותה הגלובלית, החברה אף פתחה סניפים חדשים בשנחאי, סינגפור, סן פרנסיסקו וגוואדאלחרה על מנת לספק שירותי NFO (Next Flight Out) יעילים יותר ללקוחותיה ברחבי העולם. סניפים חדשים אלו הינם תוספת לסניפים קיימים בניו יורק, תל אביב, הונג קונג, סן חוזה, בייג׳ין, דאליאן ושנגדו. לחברת CNW יש כיום 12 משרדים ברחבי העולם. 

 

מהחברה נמסר כי מר יאסר מאראס מונה למנכ״ל הסניף הגרמני של החברה. למר מאראס ניסיון של למעלה מ-11 שנים בתעשיית משלוחי הקורייר הבהולים. הוא גם ניהל שירותי משלוחים בהולים בתחום תעשיית הרכב שהינה שוק משמעותי עבור חברת CNW.

 

מר אלעזר גרישנטיין, נשיא חברת CNW, ציין כי ״המשרד החדש, אשר ממוקם בסמוך לשדה התעופה של פרנקפורט, הינו האב עתיר פעילות עבור חברת CNW. אני מאמין כי מר מאראס, עם הניסיון והידע הנרחב שלו בתחום המשלוחים הבהולים, יהווה נכס אדיר עבור הלקוחות שלנו והצוות הבינלאומי של החברה״.