גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.67 +0.355
אירו 4.1953 +0.074
ליש"ט 4.7175 +0.308
100 יין 3.3832 -0.012
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

לשכת סוכני המכס בחיפה: מפגש עם הנהלת רשות המסים

מנהל רשות המסים, ערן יעקב, אשר פתח את המפגש, הסביר את השקפת הרשות, תכניות לעתיד, וכוונתו לשפר את השירות לכל הגופים הקשורים. בוועד לשכת סוכני המכס והמשלחים בחיפה סיכמו את הפגישה הטובה והביעו תקווה להמשך קשר פורה
02.01.19 / 10:50
לשכת סוכני המכס בחיפה: מפגש עם הנהלת רשות המסים
02.01.19
לשכת סוכני המכס בחיפה: מפגש עם הנהלת רשות המסים

אמש נפגשו ראשי הנהלת המסים עם ועד לשכת סוכני המכס והמשלחים בחיפה. בפגישה נכחו מנהל רשות המסים, מר יעקב ערן, מנהל המכס, מר אבי ארדיטי, מנהל מכס חיפה, מר יהודה בן דוד, סגנו ועוזרי המנהלים. ראשי רשות המסים נפגשו כאמור עם חברי ועד לשכת סוכני המכס בהם כהן גד, יוסי טיין ושולי חסיד.

 

מנהל רשות המסים, ערן יעקב, אשר פתח את המפגש, הסביר את השקפת הרשות, תכניות לעתיד, וכוונתו לשפר את השירות לכל הגופים הקשורים. מר ארדיטי דיבר על הקשר החשוב עם לשכת סוכני המכס, כדרך להעברה, והסברה של מערכת שער עולמי וחזר על הבטחתו לקשר ולמידע בין הנהלת המכס והלשכה.

 

מר בן דוד הודה לכולם על המפגש, ציין כי חשוב לקיימו גם בעתיד, דיבר על פתיחות, שיפור השירות, בירך על הקשר הטוב עם ועד הלשכה, והבטיח לסייע כמיטב יכולתו לוועד הלשכה בבואו לתת שירות לחברי הלשכה.

 

כהן גד העלה על נס את הקשר הטוב שיש ללשכה עם המנהל ועם הנהלת המכס, והנהלת מכס חיפה, פירט את הפעולות שהוועד עושה לטובת החברים, ולטובת הסחר באזור, יחד עם ניסיון בשיתוף גורמים אחרים להגדלתו, הודה לכולם על הקשר הטוב והמועיל לטובת חברי הלשכה.

 

יוסי טיין העלה את נחיצות שיתוף ההנהלה עם הלשכה בנושא החלטות שונות, כולל החלטות סיווג, שיעזרו לחברים בנושא סיווג בהתאם להנחיות, וקיבל הבטחה ממנהל המכס לפעול בנושא.

 

בוועד לשכת סוכני המכס והמשלחים בחיפה סיכמו ואמרו כי היתה פגישה טובה ופוריה, והביעו תקווה להמשך קשר פורה.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×