גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 20.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.631 +0.304
אירו 4.0954 -0.127
ליש"ט 4.6909 +0.246
100 יין 3.2775 +0.086
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

פורום דאבוס: 8 חברות ישראליות ברשימת 60 החברות החדשניות בעולם

דירוג החברות החדשניות של הפורום הכלכלי העולמי WEF הכתיר 61 חברות מהעולם כ-״חלוצות הטכנולוגיה״ המובילות בעולם. השר אלי כהן: נמשיך לפעול להענקת תמריצים וסיוע ליזמים וסטארטאפים שיפרצו דרך בעולם
23.01.19 / 13:52
שר הכלכלה אלי כהן בחברת יוסי ורדי בדאבוס. סטארט אפ ניישן
צילום: דוברות משרד הכלכלה
שר הכלכלה אלי כהן בחברת יוסי ורדי בדאבוס. סטארט אפ ניישן

גאווה ישראלית בפורום הכלכלי העולמי בדאבוס בשוויץ. הפורום הכלכלי העולמי פרסם את רשימת 60 החברות החדשניות בעולם מהן עולה כי 8 מתוך חברות אלו הן חברות ישראליות.  

 

דירוג החברות החדשניות של הפורום הכלכלי העולמי WEF הכתיר 61 חברות מהעולם כ-״חלוצות הטכנולוגיה״ המובילות בעולם, שהן בעלות פוטנציאל "לשינוי פניה של החברה והתעשייה״ ו״עיצוב המהפכה התעשייתית הרביעית״.

 

למרות ממדיה הקטנים, ישראל הצליחה להיות מדורגת במקום השני ברשימה, שנייה רק לארה״ב. בין החברות הישראליות שנבחרו לרשימה: Watergen, Raycatch, Aqua SecurityInnoviz Technologies, XM Cyber, Vayyar, Utilis, Precognize.

 

במהלך הביקור בפורום הכלכלי פגש השר כהן את ׳אבי האקזיטים הישראלי׳ היזם יוסי ורדי, שסיפר לשר על הגאווה וההערכה הגדולה שקיבל גם הוא השנה, בכל מקום ואירוע שבו השתתף בפורום עם פרסום הזינוק של ישראל למקום ה-5 בדירוג החדשנות העולמי של בלומברג ועל כך ששמונה סטארטפים ישראלים נבחרו לרשימת החברות החדשניות של הפורום הכלכלי העולמי.

 

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן: ״בעולם כלכלי המאופיין בחדשנות טכנולוגית, מדינת ישראל היא שחקן מפתח. 8 חברות ישראליות מובילות ברשימה מתוך 60 חברות חדשניות היא הוכחה נוספת לכך. אנו נמשיך לפעול להענקת תמריצים וסיוע ליזמים וסטארטאפים שיפרצו דרך בעולם ולחברות רב לאומיות שיגיעו לישראל ובמקביל לפיתוח מו״פ בישראל יעסקו גם בייצור ויצוא״.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×