נמל אשדוד: פרידה משישה עובדים שיצאו לגמלאות

חברת הנמל ערכה לכבוד הפורשים טקס חגיגי בהשתתפות יצחק בלומנטל, מנכ״ל נמל אשדוד ומנהלים בכירים נוספים. בין הפורשים: נתב, אתת, בקר, מנופאי גשר, עובד צוות חירום ושרטטת בינוי


14:38 ,28.11.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל אשדוד נפרדה משישה עובדים הפורשים לגמלאות בטקס חגיגי שנערך בשבוע שעבר בנמל בהשתתפות יצחק בלומנטל, מנכ״ל נמל אשדוד ומנהלים בכירים נוספים.

 

העובדים הפורשים הם: בן דוד אברהם אשר שימש כאתת בנמל, חנונה ניסים אשר שימש כבקר בנמל, אמסלם יצחק אשר שימש כעובד צוות חירום, פרץ מקסים אשר שימש כמנופאי גשר, רפי גולדשטיין אשר שימש כנתב ואברון רנה אשר שימשה כשרטטת בינוי.

 

יצחק בלומנטל, מנכ״ל חברת נמל אשדוד, נתן סקירה היסטורית של הנמל ואף סיפר לנוכחים  על ההכנות של הנמל לתחרות. בלומנטל הדגיש כי החברה רואה את המשאב האנושי כגורם המהותי ביותר בהצלחתו של כל ארגון.  ואמר ״בנמל, כחברה כלכלית המשפיעה ישירות על חיזוק ופיתוח הכלכלה הלאומית, חשיבותו של הגורם האנושי מכרעת אף יותר״.

 

בלומנטל בירך את העובדים המסורים ששירתו נאמנה את הנמל כל אחת ואחד בתחומו והעניקו שנים רבות של עשייה יום יומית בשגרה ובחירום ואיחל להם בריאות איתנה, הצלחה והנאה בהמשך דרכם.