גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.641 -0.573
אירו 4.106 -0.509
ליש"ט 4.6608 -0.633
100 יין 3.2995 +0.045
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

בעקבות שינויים ארגוניים: גיא וולף יסיים תפקידו בסילנד

חברת הבת של מארסק עדכנה כי בשל חפיפה בשירותים שהיא מציעה במזרח הים התיכון, מטה החברה יעבור לאיסטנבול. גיא וולף, מנכ״ל סילנד ישראל, יסיים את תפקידו בחברה בחודשים הקרובים
05.02.19 / 08:23
גיא וולף, מנכ״ל סילנד. חלק משמעותי בפיתוח הפעילות בישראל
05.02.19
גיא וולף, מנכ״ל סילנד. חלק משמעותי בפיתוח הפעילות בישראל

כחלק מהמגמה של חברת סילנד (בשמה החדש Sealand – A Maersk Company), להרחיב ולהוסיף שירותים חדשים לפרוטפוליו שלה בים התיכון, הודיעה סילנד על כוונתה לבצע שינוי ארגוני במבנה החברה באזור הים התיכון.

 

במסגרת השינוי הארגוני ובשל חפיפה בשירותים הימיים שהחברה מציעה, הוחלט בחברת סילנד לכפוף מעתה את ישראל תחת פעילות החברה במזרח הים התיכון, מתוך מטרה לחזק ולאחד את הפעילות והאחריות תחת ניהול אחד.

  

לאור השינויים הארגוניים במבנה החברה, מר גיא וולף, מנכ״ל סילנד ישראל בשבע השנים האחרונות, יסיים את תפקידו בחברה בחודשים הקרובים ואילו ההנהלה הראשית של החברה תעבור למטה החברה במזרח הים התיכון, בראשות מר גוקן אישפרטה (Gokhan Isparta), ממשרדיה באיסטנבול.

 

עוד נמסר כי מכלול השירותים המקומיים, כמו גם מטה החברה בישראל, המשרדים  והצוותים המקומיים ישארו ללא שינוי, תוך כוונה, עפ״י סילנד, לספק את חוויית הלקוח הטובה ביותר בתעשייה.

 

נזכיר כי גיא וולף עבד בקבוצת מארסק במגוון תפקידים לאורך 12 השנים האחרונות. בחברת סילנד ציינו כי לוולף היה חלק משמעותי בפיתוח הפעילות של סילנד ומארסק בישראל ובתפקידו האחרון כמנכ״ל סילנד (בשמה הקודם Seago), הוא ביסס בהצלחה רבה את מעמדה בישראל.

 

עוד נמסר כי במהלך כהונתו של גיא וולף כמנכ״ל סילנד ישראל, הרחיבה החברה את פריסת היעדים והשירותים שהיא מציעה עם פקידות ישירות בנמלים המרכזיים בסחר עם מערב הים התיכון, הים האדריאטי, מצרים וצפון אירופה, ואליהם התווספו לאחרונה פקידות ישירות בנמלי מרסין ואיזמיר בטורקיה ובכך נפתחה גישה לשוק משמעותי נוסף לסחר ביבוא וליצוא מישראל.

 

בחברה סיכמו וציינו שכחלק מאסטרטגיית הפיתוח וההתרחבות של חברת סילנד באירופה, לרבות בים התיכון, החברה משיקה בימים אלה שירותים מקומיים בדגש על איסוף מדלת הלקוח, שירותי עמילות מכס ואף שירותי ביטוח שונים.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×