עמית חן: רות קרגו מרחיבה את שירותיה גם לאיחוד האמירויות ובחריין

חברת רות קרגו, נציגתה הבלעדית של אג׳יליטי בישראל, מרחיבה את שירותיה לאיחוד האמירויות ולבחריין ומציעה מעתה שירותי ניהול שרשרת אספקה, שילוח ועמילות מכס גם במדינות המפרץ


11:43 ,17.09.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

בחברת רות קרגו ביקשו להזכיר כי בסיסה של אג׳יליטי הוא במדינות המפרץ, וכי טביעת הרגל של אג׳יליטי באזורים אלו מאוד משמעותית. אג׳יליטי מפעילה מרכזים לוגיסטיים בפריסה רחבה ואף מציעה שירותי שילוח בינ״ל, עמילות מכס, תערוכות, הפצה וניהול מלאי. לחברה התמחות מיוחדת בתחומי הפארמה, כימיקלים, הייטק ותעשייה.

 

מורדי יפרח, סמנכ״ל המסחר של רות קרגו, מספר על נכונות רבה לבנות יחד קשרי מסחר עמוקים ואיתנים, משני הצדדים. ״אמנם הסחר עם מדינות אלו כבר היה קיים באופן עקיף, אולם החתימה על הסכמי השלום מעלה הילוך ופותחת הרבה הזדמנויות חדשות, ואנו ערוכים עם השותפים שלנו באיחוד האמירויות ובבחריין לספק את מלוא השירותים ולעמוד בכל האתגרים״.

 

לדברי עמית חן, מנכ״ל רות קרגו, ״הפריסה של אג׳יליטי במדינות המפרץ והעולם הערבי, יחד עם החתימה על הסכמי השלום כמו גם אלו שיבואו, פותחים בפני לקוחותינו דלתות חדשות לעולם עסקי חדש והזדמנויות חדשות. בהזדמנות זו נאחל שנה טובה לכלל בית ישראל, המשך עשיה פורייה ועסקים טובים״.

 

מרות קרגו נמסר כי לחברה יש בדובאי מרכזים לוגיסטיים על פני שטח של 104 אלף מ״ר, צי של 216 משאיות ו-750 עובדים. באבו דאבי יש לחברה מרלוג״ים על פני שטח של 12 אלף מ״ר, צי של 473 משאיות ו-858 עובדים ואילו בבחריין יש לחברה מרלו״גים בשטח של 28 אלף מ״ר, צי של 173 משאיות ו-275 עובדים.