מנכ״ל צים ליום אחד

קורן בן ה-13 החולה במחלה מסכנת חיים זכה להגשים את משאלתו להיות מנכ״ל צים ליום אחד הודות לעמותת Make-A-Wish וזכה לסיור בחדר המצב של החברה, הסבר על פעילותה וסיור על אניית צים בנמל חיפה


10:41 ,21.08.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

לא בכל יום ילד חולם להיות מנכ"ל חברת ספנות גדולה בישראל. לקורן, בן ה-13 ממבשרת ציון, החולה במחלה מסכנת חיים הייתה משאלה להיות מנכ״ל של חברת הספנות צים ליום אחד. משאלתו הוגשמה בזכות שיתוף פעולה מרגש בין עמותת Make-A-Wish Israel וחברת צים. 

 

קורן התחיל את היום בסיור במשרדי חברת צים בחיפה ,מלווה באלי גליקמן מנכ״ל חברת צים ודניס בר אהרון, מייסדת ומנכ״לית העמותה, שם קיבל הסבר מפורט ממר גליקמן על פעילות החברה במשרדו. לאחר מכן, אלי גליקמן העניק לקורן את ההזדמנות לנהל ישיבת הנהלה עם משתתפים רבים, אשר כלל גם את הסמנכלים ממטה החברה בהונג קונג שהצטרפו לישיבה בשיחת ועידה. במהלך הישיבה שאל קורן את הנוכחים מספר שאלות שהכין מראש ואף קיבל מתנות רבות להמשך היום החווייתי. 

 

לאחר מכן, המשיכו קורן והקבוצה לחדר המצב של החברה ולסיום - הגיע הקבוצה לנמל חיפה, שם עלה על אונייה של חברת צים, פגש את קפטן האונייה והצוות שהעניקו לו סיור מיוחד. 

 

עמותת Make-A-Wish Israel הינה עמותה בינלאומית המגשימה את משאלות לבם של ילדים בגילאי 3-18 החולים במחלות מסכנות חיים ומעניקה להם חוויות עוצמתיות ובלתי נשכחות. העמותה נוסדה בישראל בשנת 1996 והגשימה מאז מעל 3,500 משאלות.