צים מרחיבה השת״פ עם ברית 2M ומשיקה שני שירותים חדשים

משיקה שני שירותים משותפים עם מארסק וחברת MSC בסחר בין אסיה ומפרץ ארה״ב. השירותים יחלו לפעול באמצע חודש אוגוסט. אלי גליקמן: מנכ״ל צים: זהו השלב השלישי בשיתוף הפעולה ההדוק שלנו עם ברית 2M


13:09 ,03.07.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

צים משיקה שני שירותים חדשים ישירים בין אסיה ומפרץ ארה״ב ומרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי שלה עם ברית 2M

 

צים מודיעה היום על הרחבת שיתוף הפעולה האסטרטגי עם חברות ברית 2M: חברת מארסק וחברת MSC לסחר בין אסיה ומפרץ ארה״ב. ההסכם החדש כולל שני שירותים חדשים: שירות ZGC (ZIM US Gulf Central China Xpress) שיפעיל 10 אניות בנפח של 6,500 TEU עם סבב פקידה כדלהלן:

 

Ningbo, Shanghai, Busan (Panama Canal Transit), Houston, Mobile, Miami, Freeport, (Panama Canal Transit), Araijan, Busan

 

 

ההפלגה הראשונה בשירות זה תצא מנמל נינגבו (Ningbo) ב-18 באוגוסט.

 

 

השירות השני שצים משיקה במסגרת הרחבת השת״פ עם חברות ברית 2M הינו שירות ZGX (ZIM US Gulf South China Xpress) אשר יפעיל 10 אניות בנפח של 4,500 TEU עם סבב פקידה כדלהלן:

 

Xiamen, Yantian, Busan (Panama Canal Transit), Houston, Mobile, Tampa, Manzanillo, (Panama Canal Transit), Balboa, Busan

 

 

ההפלגה הראשונה בשירות זה תצא מנמל Xiamen ב-16 באוגוסט.

 

השירותים החדשים, המשרתים הן את מרכז ודרום סין והן את דרום קוריאה, מציעים יתרונות משמעותיים ללקוחות, בהם חיבור ישיר לנמלים העיקריים באסיה ובמפרץ ארה״ב; טרנזיט טיים הכי קצר בשוק עם שירות ייעודי אמין עם חברות ספנות אמינות, שני חתכים שבועיים ביוסטון ומובייל על מנת לתת מענה לדרישות הייצוא הגדלות מארה״ב.

 

אלי גליקמן, נשיא ומנכ״ל צים אמר: ״זהו השלב השלישי של שיתוף הפעולה ההדוק שלנו עם ברית 2M, המתרחב כעת לארבעה נתיבי סחר עיקריים. אני בטוח באסטרטגיה שלנו, אשר צוברת תאוצה בעוד הלקוחות שלנו קוצרים את היתרונות״.

 

נסים יוחאי, ZIM EVP סחר בפסיפיק, אמר: ״אנו שמחים מאוד להמשיך ולחזק את מגוון השירותים שלנו ולשפר את שיתוף הפעולה האסטרטגי שלנו עם ברית 2M בסחר חשוב זה, בו צים תפעיל אנייה משלה. שני השירותים החדשים חדשים מציעים כיסוי נמלי מצוין לשוק הצומח במפרץ ארה״ב, טרנזיט טיים מצוין עבור יבוא ויצוא, יחד עם שירות הלקוחות המעולה שלנו״.

 

נזכיר כי שיתוף הפעולה החדש מגיע בעקבות הסכמים קודמים עם ברית 2M באסיה - החוף המזרחי ארה״ב, הפועלת מאז ספטמבר 2018, בסחר אסיה - פסיפיק וצפון מערב אסיה - הים התיכון, הפועלת מאז מרץ 2019.