מרוץ אירופה אוריינט ראלי: הצלחה למבצע הלוגיסטי המורכב

שורה של תיאומים ועבודה מאומצת של הנהלת נתב״ג, משרד הפנים, רכבת ישראל, הנהלת נמל חיפה-בטחון, מכס חיפה וצוות מחברות טירן ופאסיפיק אטלנטיק הביאו להצלחת המירוץ הייחודי


14:11 ,24.05.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

ביום שני האחרון ובעקבות מאמצים משותפים של הנהלת נתב״ג, משרד הפנים - ביקורת גבולות, רכבת ישראל, הנהלת נמל חיפה-בטחון, מכס חיפה- בודקים, וצוות מחברת טירן ופאסיפיק אטלנטיק, בניצוחו של מר דוד בריש, יצאה מנמל חיפה שיירת ה״אירופה אוריינט ראלי״ אל עבר משימותיה ברחבי ישראל. עם סיום הכנת המשימות, ביום חמישי (היום)  תעבור השיירה לירדן לשם ביצוע משימות למען הקהילה ותרומה לגופים נבחרים, ותסיים את מסעה על גדות ים המלח, בצד הירדני, בנוכחות נציג מבית המלוכה הירדני. נזכיר כי מרוץ ״אירופה אוריינט ראלי״ הגיע לישראל ב-21 במאי ושהה כאן שלושה לילות. 

 

מחברת פאסיפיק אטלנטיק נמסר כי המכוניות המשתתפות במירוץ הגיעו באניית גלנוע באמצעות חברת ספנות טירן. השחרור, טיפול, מסירה, סידורי קרקע ושחרור מכס בוצעו כולם באמצעות חברת פאסיפיק אטלנטיק.

 

נהגי המרוץ הגיעו במטוס מיוחד ונלקחו מפתח המטוס על ידי צוות חברת פאסיפיק אטלנטיק, שטיפל עבורם במעבר בטרמינל, בטחון, דרכונים, עד ליציאה מהשדה, ואילו רכבת ישראל העמידה קרון מיוחד לטובת הנהגים. בתחנת רכבת השמונה חיכה למשתתפים במירוץ צוות של טירן אשר סייע בהעברת הנהגים לאולם הנוסעים בנמל חיפה, יחד עם צוות בטחון של הנמל. לאחר קבלת פנים וכיבוד קל, הנהגים הועברו בהסעה לאנייה, שם משכו את המכוניות לקראת בדיקת מכס, לאחריו עברו בשיירה אל על יציאה מהנמל. גם נושא זה טופל על ידי צוות של פאסיפיק אטלנטיק, טירן, ואנשי בטחון של חברת נמל חיפה.