גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 14.12.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.771 +0.48
אירו 4.2586 -0.258
ליש"ט 4.7458 -0.051
100 יין 3.322 +0.402
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

לשכת הספנות: מלאים הערכה על תפקוד נמל חיפה

יורם זבה, נשיא לשכת הספנות הישראלית, מציין במכתב שנשלח למנדי זלצמן, מנכ״ל חברת נמל חיפה, את הערכתו על כך שנמל חיפה ״ספג עשרות אניות שהחליטו לפקוד אותו במקום את נמל אשדוד״
15.04.18 / 12:55
דר׳ יורם זבה, נשיא לשכת הספנות הישראלית
צילום: דורון גולן
דר׳ יורם זבה, נשיא לשכת הספנות הישראלית

נשיא לשכת הספנות הישראלית, דר׳ יורם זבה, פנה לפני מספר ימים במכתב למנכ״ל חברת נמל חיפה, מנדי זלצמן, בו הוא מביע את הערכתה של לשכת הספנות הישראלית לתפקודה של חברת נמל חיפה אשר, לדבריו, ״ספג עשרות אניות שהחליטו לפקוד אותו במקום את נמל אשדוד״. 

 

במכתב, אשר העתקים ממנו נשלחו לישראל כץ, שר התחבורה והמודיעין, משה כחלון, שר האוצר, אלי כהן, שר הכלכלה והתעשייה, קרן טרנר, מנכ״לית משרד התחבורה, יגאל מאור, מנהל רספ״ן, פורום לקוחות הנמלים וחברי לשכת הספנות, מזכיר דר׳ זבה את השיבושים אשר גורמים ללקוחות הנמלים נזקים כבדים ומציין כי סחר החוץ של ישראל מאבד מאמינותו. 

 

דר׳ זבה כותב עוד למנכ״ל חברת נמל חיפה כי ״אנו יודעים שזה לא קל ודורש הרבה יצירתיות ואימפרוביזציות. אנו גם מבינים שהאלטרנטיבה החיפאית מוגבלת לאור כמויות המטען הרבות״. 

 

נשיא לשכת הספנות הישראלית ביקש להדגיש בפני מנכ״ל חברת נמל חיפה כי לדעת לשכת הספנות, ״כולנו - הלקוחות, הנהלות הנמלים ועובדיהם - חולקים אסטרטגיה משותפת, דהיינו, חיזוק הנמלים הקיימים לקראת התחרות עוד שלוש שנים״, וציין כי לכולם פוטנציאל מקצועי מוכח על מנת להתמודד באופן ראוי בתחרות זו. 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×